Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nekem az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=OKNXn2qCEws


Költözzek Koreába? Vagy lehet találni itt is?


2020. ápr. 30. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mindenképp költözz ki. Csak ott lehet megtalálni őket.
2020. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol laksz, de a főváros és nagyjából minden egyetemváros csurrig van ázsiaiakkal.
2020. ápr. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress ilyet.
2020. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

annyi hogy akik itt vannak azaz itt születtek azok nem annyira ápoltak mint az ottaniak (persze ott sem ilyen szép mindenki de aki szép az szépen is ápolva van mert ott az ápoltságra nagyon adnak...már aki szép)

az meg a másik hogy tényleg nagyon sok a plasztik műtétes csaj! az alap azaz orr áll száj és szemhéj....!!!

de persze nagyon sok a természetes szépség is...

veszíteni nem veszítesz vele semmit ha kimész megtapasztalsz egy másik kultúrát országot nyelvet stb-it sőt csak nyersz ezzel!

2020. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem itt is találhatsz, de ők elég elszigetelten élnek a saját körükben. Sokszor a nyelvet sem beszélik, a saját filmjeiket sorozataikat nézik a saját nyelvükön interneten v műholdon. Miről beszélgetnétek? Legyen külsőre a paraméterednek megfelelő és ennyi? Több igény? Az ilyen külsőségekre alapozott kapcsolatok gyorsan kíhülnek, hamar unalmassá válnak mert kevés az összekötő elem ha nagyon sokban különböztök.

A kinézet csak egy darabig elég, ugyanis óriási szakadékok vannak kultúránként, mások a prioritások mint itt, de gondolom ebbe nem gondoltál bele. Aztán meg jön a panasz, hogy az ázsiai nők miért ilyenek meg olyanok. Pedig csak annyi, hogy mások. Ugyanez fordítva is igaz. Rengeteg ázsiai fiú feminim. Sok japán srác festi magát, ott teljesen megszokott, de nekünk ez idegen, más ízeket preferálnak, más kajákat szeretnek tofu, meg mindenféle tengeri bigyó, és ez csak egy a sok különbségek közül.

2020. ápr. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#6: Angolul tud az már jó. Hát tudod, külső megfog, belső megtart. Egy magyar lánynak se a belsejét nézem meg először, az majd alakul utána, aztán kiderül mi van.


Az egyik legjobb barátom Iraki, a másik meg Izraeli, szóval értem én mit mondasz a kulturális különbségekről, de szerintem meg izgalmas és jó dolog felfedezni a másik kultúráját. Ha velük megtaláltuk a közös hangot, akkor szerintem egy Ázsiaival is mennie kell. Pont hogy inkább a magyarok azok, akikkel nem találom a közös nevezőt.

2020. ápr. 30. 02:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy egyetemvárosok (Szeged, Debrecen, Pécs) is tele vannak ázsiai egyetemista csajokkal.
2020. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!