Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal fiúk! Ilyen lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk! Ilyen lányra vágytok? Ilyen lányok szoktak tetszeni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 27. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, ilyen lányok tetszenek
Igen, de normál esetben letagadom, mert túl szép nekem
Igen, de beérem kevésbé széppel is
Egyáltalán nem tetszik
Túl deszka, se melle, se feneke
Túl sovány, a husisabbakat szeretem
46 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem túl vékony, ahogy elnézem a melle sem valódi. A külsőre visszafogottabb nőket preferálom igazából.

24F

2020. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy valaki ilyenre vágyik vagy ilyen is tetszik-e neki, az nem ugyanaz.

Nekem tetszik ez a csaj (bár kíváncsi lennék, hogy mennyire értelmes).

Ebből természetesen nem következik az, hogy másféle lány ne jöhetne be, szóval nem tudom mi értelme a kérdésnek.

2020. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
AZ arca tetszik de más nők is be tudnak bőven indítani engem. 23F Az alakja így törzsre túl vékony. Ha ez a kérdésed nem kell ilyennek lenni, hogy tetsz a fiúknak. 23F
2020. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

A melle szerintem valodi, max. van szivacs is.

De mi ez az eltoszott Photoshop a derekaval?

2020. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Természetes D-s melle van, vékony dereka és szép arca.
2020. jún. 27. 20:54
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Cimbora, ez nagyon keményen retusált kép, illetve valószínűleg volt neki néhány műtéte is, mert ez nem igazán természetes külső. Kérlek linkelj ennél kissé kevésbé szétmódosított képet, egy kevésbé szétmódosított nőről.
2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
10/10
2020. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Még lányként is nagyon szexi. :)
2020. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi a neve a lánynak? Azt nem tudod?


Amúgy nagyon szép, és igen nagyon tetszik is, bár az orra talán ami nem igazi rajta, plusz a dereka nagyon vékony az lehet, hogy photoshop, a melle igazi ez is biztos, de össz vissz nagyon ott van 9/10 ha skálázni kellene, a fenekét azért még meglesném.


Az, hogy milyen lányra vágyok az egy más kérdés, a haja az például ami nálam elvárás, nagyon hajmániás vagyok még akkor is ha tudom, hogy nem "természetes". De egy lánynak a feneke legyen nagyon jó szerintem, a melle nem kell ekkorának lennie, plusz ha a dereka nagyon vékony és nagyon nagy melle van az 2 dolgot jelenthet, 1. Szilikon (általában ez 10 esetből 8-szor így van) és 2. K*rva jó, k*rva szerencsés genetikája van (ez a ritkább eset).

2020. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
2020. jún. 27. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!