Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők szerint milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők szerint milyen a normális férfi?

Figyelt kérdés

Szórják rendesen a kritikát a GYIK-es lányok, de mintha maguk sem tudnák, hogy kire vágynak. Kifejthetnék, hogy pontosan milyen emberre gondolnak. Hogy néz ki egy normális férfi, milyen külsőre, belsőre?


A másik, amire kíváncsi lennék, hogy ezek a normális férfiak hogyan lépnek kapcsolatba veletek? Társkeresőn írnak? A munkhelyen kezdeményeznek? Bulinan/Nyilvános helyen szednek fel titeket? Baráti társaságban mozdulnak rátok?


2020. jún. 26. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Külső: jó kiállás, értelmes tekintet, ne legyen ropi, erotikus kisugárzás.

Belső: őszinte, hűséges, humoros, jó beszélőke, ne legyen bunkó, nagyképű


+ temperamentumos viselkedés, határozottság, valami egyedi.


Neten ismerkedem, munkahelyen, de sajnos nem találtam még ilyet, de álmodozni jó.

2020. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Én a férjemnél jobb társat és embert el sem tudnék magam mellé képzelni. Ami korábbi kapcsolatainkban hibának számított az exek szemében, az egymás felé pozitív. Egyforma világnézet, hasonló habitus, közös kapcsolódási pontok, azonos jövőkép, semmilyen nagy dologban nincs szükség kompromisszumra, az apróbb dolgokat pedig simán elengedjük.

Határozott, önazonos, humoros, intelligens, ambíciózus, de nem karrierista, független típus, nem tapadós, igényli az énidőt, nem túl romantikus, egyenes, mindenkivel szemben korrekt, a féltékenység szikrája sincs meg benne. Gyereket nem akar, nem családcentrikus, ahogy én sem. Vannak hibái is, hogyne lennének, de azokkal lazán együtt tudok élni, mert semmi olyan nincs benne, amit meg szeretnék változtatni. Külsőre szőrös-szakállas medve alkat. Szinte az összes barátnőm szerint csúnya, nekem 10 év után is leesik tőle a bugyim, ha úgy néz rám, de az ízlés már csak ilyen szubjektív.. Mi spontán találkoztunk, egy darabig haverkodtunk, aztán ezt követte egy lazább kapcsolat és szépen lassan, nem rágörcsölve, nem játszmázgatva alakult az egész.

2020. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Sokféle normális ember létezik szerintem. Okos meg buta ember is lehet "normális". Nekem a "normális" azt jelenti, hogy nem tripák paraszt agresszív állat.
2020. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! legyen izmos a férfim és határozott, tudjon randikra vinni, meg ha kell akkor hagyjon békén!
2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte, hűséges, jószívű, talpraesett, önálló, kedves, valamennyire lovagias, és azért nem árt ha van egy kis humora. Belsőre ennyi.


Külsőre minden párom teljesen más volt, nincs ideálom.. a természetes férfiak jönnek be, nekem bejön a kis tökéletlenség, pl elálló fül ilyenek 😊. Nem tetszenek az izmos pasik (szeretem ha van pici poci) nem jön be ha tökéletesre van mindig lőve a pasi haja stb... Talán mert úgy érzem ezek a férfiak csak a külsőségre mennek, én meg nem az a típus vagyok, meg én sem vagyok tökéletes.


A volt barátaim közösségi oldalon írtak rám,(oh a régi myvip) miután láttak de személyesen ne mertek odajönni 😁 pedig szerintem nem vagyok félelmetes.

Esetleg szórakozóhelyen ismerkedtem, ott könnyebben odajöttek a férfiak 😁

Férjem Facebookon írt, ő látott, de én szintén nem tudtam ki ő, aztán hamar találkoztunk személyesen. 😊

2020. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!