Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők szerint milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők szerint milyen a normális férfi?

Figyelt kérdés

Szórják rendesen a kritikát a GYIK-es lányok, de mintha maguk sem tudnák, hogy kire vágynak. Kifejthetnék, hogy pontosan milyen emberre gondolnak. Hogy néz ki egy normális férfi, milyen külsőre, belsőre?


A másik, amire kíváncsi lennék, hogy ezek a normális férfiak hogyan lépnek kapcsolatba veletek? Társkeresőn írnak? A munkhelyen kezdeményeznek? Bulinan/Nyilvános helyen szednek fel titeket? Baráti társaságban mozdulnak rátok?


2020. jún. 26. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*buliban
2020. jún. 26. 16:46
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

A meleg, veréb, gazdag, diplomás, Rájengoszling hasonmás. Aki mellett lehet pakoltatni magát egy "rossz fiúval".


Szóval FÉRFI az ne legyen!

2020. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Belsőre és életvitelre hozzám hasonló. Aktív, szeret világot látni, el tudja magát tartani, külön él, van normális végzettsége, magabiztos, jó kiállású, talpraesett, tud vezetni egy háztartást, tud főzni, rendszeresen takarít, vannak barátai és szeret fejlődni.

Külsőre is, csak annyira férfias, amennyire én nőies. És ugyanúgy ápolt, sportos, igényes.


Ha ez nem tetszik, akkor én miért tetszenék? Gyakorlatilag aki ezt leszólja, engem is leszól. Pont ilyen vagyok és úgy gondolom, normális embert az vonzza, amit a maga esetében is jónak érez.

2020. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3


"A másik, amire kíváncsi lennék, hogy ezek a normális férfiak hogyan lépnek kapcsolatba veletek? Társkeresőn írnak? A munkhelyen kezdeményeznek? Bulinan/Nyilvános helyen szednek fel titeket? Baráti társaságban mozdulnak rátok?"

2020. jún. 26. 17:20
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyik exem baráti társaságban ismertem meg, a másik egyetemi évfolyamtársam volt, a harmadikat Tinderen és a párom is Tinderen
2020. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár a tinderes ismerkedést nagyon cikinek gondolom.


Üdv.

2020. jún. 26. 17:28
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha valami hatékony, én leszarom, hogy ciki vagy sem... Sok embernek nincs kedve/ideje eljárkálni még munka/egyetem után ismerkedni valahol.
2020. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Világos. Bár én spontán módon ismerkedem, szóval van úgy, hogy a Plázába elmegyek a cipőért, és útközben megismerek egy nőt. Az én szemszögömből a Tinder ciki, mert bár a netes ismerkedés ma nagyon elterjedt, én már lezavartam azt tini koromban. De mindenki azt csinál, amit akar. 😄


Üdv!

2020. jún. 26. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Külsőre ápolt, egyszerű, stílusához passzoló frizura, öltözet. Minimum velem egymagas. Megfelelő tisztálkodási szokások. Egészséges arányos test (normál vagy enyhén izmos alkat). Ehhez persze kell hogy arcra is tetszen.

Belső

Rugalmas, nyitott, vidám, magabiztos. Jó kommunikációs keszeg, (az enyémhez passzoló) humor. Fontos hogy képes legyen alkalmazkodni, nem csak hozzám, hanem új környezethez, emberekhez, társaságokhoz is. Egészséges önérzet és énkép.

Fontos hogy érdeklődő legyen és akarjon fejlődni, tanulni, haladni az életben. Alap a hűség és a monogám kapcsolat iránti igény. Tiszteljen és tisztelettel beszéljen másokkal, másokról is. Legyen őszinte és türelmes.

Gyakorlatilag legyen nagyjából egészséges lelki világa.

Én baráti, ismerősi körben, utazások alkalmával és hobbikon keresztül ismerkedem. Nem vagyok a direkt párkeresés híve. Egy képnél, vagy pár perc buszmegállóban történő csevegésnél többre van igényem, hogy eldöntsem akarok-e randizni az illetővel.

2020. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Olyan, mint pl apám.

Igényes a megjelenésére, tiszta ruhát hord, borotválkozik, rendszeresen hajat és fogat mos, fésülködik, körmöt vág. Ha nem is sportol aktívan, arra azért odafigyel, hogy ne zabáljon annyit, mint egy ló.

Belsőre okos, értelmes, tájékozott és érdeklődő (annak ellenére is, hogy nincs felsőfokú végzettsége), kulturált (nem böfög, fingik, vagy óbégat részegen, eleve nem részegedik le), szorgalmas (van és mindig is volt munkahelye, a kötelességeit különösebb rinyálás nélkül elvégzi, rendet tart maga körül). Ha gyereke(i) van(nak), akkor természetesnek veszi, hogy nem csak annyi szerepe van a dologban, hogy felcsinálta a nőjét, hogy ne hisztizzen már a gyerekért, hanem ő is szülőnek tartja magát, felelősséget vállal a családjáért, éjjel-nappal munka és a pénz nyomatása helyett leül és játszik a gyerekkel, elmegy vele biciklizni, kiviszi a kertbe fára mászni, segít neki megírni a házi feladatot. Tudja, hogy nem törik le a keze attól, ha pl előszedi a porszívót és kitakarít, ha már feltűnik neki a kosz, de a felesége épp nem ér rá. Hajlandó magának főzni (és utána elmosogatni, rendet rakni), nem vajas kenyéren vegetál, amíg a zasszonyt várja, hogy szolgálja ki, mint egy csecsemőt.

2020. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!