Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kövér nőnek sokkal gyakrabban van vékony vagy sportos pasija, mint egy kövér férfinek vékony barátnője?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 07:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hát ez nagyon szomorú.
2020. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert sok férfinak ez bejön. Amíg kövér voltam rengetegszer találkoztam ezzel a jelenséggel, hogy a férfiak egy jó részének kifejezetten tetszik, ha "nagy a koffer", ha nagyok a mellek, ha van egy nőnek kerek idomai, puhasága, széles csípője stb. Ellenben ezt fordítva nem tapasztaltam, egy olyan barátnőmet nem tudom megemlíteni, akinek bejöttek volna akár a macis férfiak.
2020. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nagyon kövér nőket én néha gebe pasikkal szoktam látni, szerintem az jutott. Az arányos macisabb pasik is a pici, és bomba nőkre buknak, szerintem egy pár akkor szép, ha illenek egymáshoz, és a férfi legyen mindig nagyobb. Én arányosan molett vagyok, a párom macis, és ez így jó, nem tudnám elképzelni magam egy vékony férfi mellett.
2020. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!