Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kövér nőnek sokkal gyakrabban van vékony vagy sportos pasija, mint egy kövér férfinek vékony barátnője?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok férfinak tetszik a teltebb, vagy kimondottan kövér nő. Sokkal kevesebb nőnek tetszik a kövér férfi.
2020. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A nőknek ennyivel sablonosabb, egységesebb az ízlésük ezekszerint?
2020. jún. 25. 07:53
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Testalkat teren igen, a nok kevesbe szeretik a vegleteket, de azon belul mar eltero, hogy kinek jonnek be csak az izmosak, kinek nem jonnek be az izmosak, van akinek mindegy, hogy sportos a test vagy siman csak atlagos, kis testzsirral...

Viszont arc teren szerintem valtozatosabb az izlesuk, mint a ferfiaknak.

2020. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A kövérség ellen tehetsz. Ha nem tetszik ez neked, fogyj le.

Amúgy az egészséges testalkat preferálása nem sablonosság. Valójában én sokkal többször látok társkeresőn is olyan mackós, pocakos pasit aki vékony nőt akar, mint bármilyen olyan pasit, aki teltet. Az, hogy van 1-2% akinek bejön a husis, még nem azt jelenti, hogy a férfiaknak csodásan tágas az ízlésvilága. Látsz egy-két ilyen párt, megjegyzed, mert feltűnik. Ennyi. És még azt sem tudod, hogy a srác belenyugodott-e abba, hogy ilyen jut, vagy tényleg a husik vonzzák.

2020. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert sok férfinek tetszenek. Sok évszázados, ezredes beidegzodes, hogy a nőknél "jó súlyban" lenni a jólét, anyaságra való alkalmasság jelképe.
2020. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Definiáld mi a kövér. Van aki egy Kim Karadshianhoz hasonló alkatú nőt is lekövérez. A vékony sportos férfi mit takar? Ruhában átlagos testalkatúnak tűnik? Én még soha nem láttam valóban kövér nőt ténylegesen sportos, vékony férfivel. Max skinnyfat vagy aszott sovány férfival, de inkább szintén mackóssal vagy kövérekkel. Ezek meg nem nevezhetőek sportosnak.
2020. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Én ezt inkább fordítva vettem észre. Tekintve hogy sokkal több az elhízott vagy aputestu pasi mint nő. Több csinos nő van mint izmos férfi. Ergo néhány nőnek be kell érnie az aputestel.
2020. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Egy 160 centi magas, kb 66-68 kilós nőt már sokan ducinak tartanak. Pedig ő még csak túlsúlyos. Egy pasi, ennyi túlsúllyal, ha egy kicsit is izmos a karja, máris vonzóbbnak számít.
2020. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6. Van erre statisztika? Én nem látok több elhízott férfit, mint nőt az utcán.
2020. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Tessék, itt az egyik. A férfiak között több a túlsúlyos, ez statisztikai adat.

2020. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!