Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek az ennyire sportos srácokat, akik szinte bármit meg tudnak csinálni sportban?

2020. máj. 31. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Oké, más meg mást tud megcsinálni. Pl. tervezni, műteni, vezetni, énekelni, festeni stb. Igazából ez a kondizás már extrém kommersz kategória. A konditermek tele vannak, a könyvtárak meg üresek! ;)
2020. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig az kell, ami nincs?
2020. máj. 31. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a video a "bármit sportban" nem fedi, de vitathatatlan hogy csúcs a srác ebben. Nagyon edzett, tökéletes a teste, izmos, tetszik.

Szeretem ha ilyen egy pasi.

2020. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont neki olyan csaja is van, akinek nincs narancsbőre, és edzett. Saját ligájában válogat.
2020. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Evidens
2020. máj. 31. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban vonz, ha valaki olvasott, művelt, mint hogy sorra nyomja a fekvőtámaszokat.

Amúgy, bár sportolok heti 4-5x nem sosem voltam vagy leszek az a nő, akit az ilyen férfiak észrevesznek, úgyhogy nem kell attól tartanom, hogy belém habarodik egy. :-)

2020. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért pár szétproteinezett, kokszolt, magát erősnek gondoló hústorony példát vehetne erről a srácról.

Exsportolóként utálom a kondisokat, de ez a srác látszik másra is alkalmas lenne, nemcsak emelgetni a súlyokat.

2020. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ez számít. Sportoltam/sportolok én is, elismerésem a teljesítményéért, de a párkapcsolat nem ettől függ. Jobban szeretem, ha hasonló az érdeklődésünk.
2020. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!