Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell ennél jobb bizonyíték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ennél jobb bizonyíték, hogy a tinder csak a nők egofényezésére való?

Figyelt kérdés

[link]

Egy csaj egy év tinderezés alatt 30.000 pasiból eleve csak 3600-at húzott jobbra (ami bizonyítja, hogy a nők tényleg a férfiak kevesebb, mint 20 %-át tartják vonzónak, de nem fontos). Persze ez még oké, mert ki akarna olyan emberrel randizni, aki nem is tetszik neki.

Lett kb. 2400 matche, vagyis ahol kölcsönös az érdeklődés. ebből kb. 1200 pasi rá is írt. De ezekből vagy 800-ra egy szóval sem válaszolt a csaj (miközben elméletileg ugye bejött neki a pasi profilja). 453-mal kegyeskedett szót váltani, ebből lett öt randi.

(Ja, a magyarban azt az egy sikeres ismerkedést is "kapcsolatnak" fordítják, de az eredetiben long term dating (hosszabb távú randizás) szerepel, nem relationship.)

Vagyis harmincezer férfiból egy volt arra méltó, hogy egyáltalán normálisan randizgathasson a hölggyel.



2020. jún. 24. 08:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
#39 szerintem te nem értetted meg a hozzászólást, és nem ismered a szarkazmust sem. És #34 voltam, nem #33. Visszajelölést írtam, nem választ. Senki sem tudja, hogy az adatlapját mikor dobja fel a rendszer a másiknak, tehát akit jobbra húzol, lehet hogy napokig ki sem derül, hogy ő jobbra húzott-e téged, vagy sem.
2020. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
#41 ne akard azt bemesélni, hogy nem volt matche, aztán egyszer csak belépett pár nappal később, és visszalikeolták azok akit likeolt, és hopp egy csapásra 400 lett.
2020. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értem, hol ebben az egogfényezés??

Hatalmas munkával megtalálta azt az egyet, aki jó neki!

Én életemben nem néztem meg 30000 nőt.

2020. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
73%
És az utolsó férfi két hét után dobta őt mert csak dugni akart.😁
2020. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
#42 nem terveztem. Az pont annyira volna hihetetlen, mint ami itt mások állítanak magukról. ;)
2020. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
60%
#36 férfitöbblet az van, statisztikai tény. De ezt nem igazán tudod úgy megmérni, hogy kimész az utcára, és megszámolod az egyedülálló embereket, illetve csak bizonyos korcsoportokban vannak a férfiak többségben (igaz, ez pont a szexuálisan legaktívabb kor), de szerintem ez a párnemtalálásra az alapján hogy mekkora hűdenemmonogámia uralkodik mindenhol, nem igazán mentség. Az adott válaszoló pedig kifejezetten a tinderre célzott, illetve arra, hogy a férfi profilok száma a társkeresőkön jellemzően magasabb a női profilok számánál. (És hogy mennyi abból az aktív profil? Na az egy újabb érdekes kérdés. :)
2020. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
az egyharmada kamuprofil.
2020. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!