Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ennél nagyobb bizonyíték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél nagyobb bizonyíték, hogy a férfiaknak a belső érték a fontos és nincsenek irreális igényeik, ezzel szemben a nőknek csak a külső és az irreális igények?

Figyelt kérdés

Akármikor egy nő ír ki kérdést, vagy ír választ és jelzi, hogy nő, kap egy csomó érdeklődő privát üzenetet.


Amikor egy férfi kiír bármit, sosem kap semmit. Ha megtrollkodja a rendszert és olyat ír ki, hogy "jóképű sportoló vagyok, 185 magas és 3 hónapja szakított velem a párom és nem tudom kiheverni a szerelmi bánatot" (nyilván nem ennyire átlátszó módon), akkor kap talán 1-2 lánytól (vagy inkább férfiaktól akik nőnek adják ki magukat), de az is "küldesz képet magadról?"


Akkor most ki a felszínes és kinek vannak egekben az elvárásai?


Egy nő ide is ugyanazért jár, mint társkeresőkre, meg Facebookon mikor publikussá teszi az egyedülálló státuszát. Hogy gyűjtse a bókokat, lájkokat, érdeklődéseket a férfiak részéről.


Ha egyszer csak az öreg bácsik vagy a füttyögő segédmunkások (akikkel rendszeresen példálóznak, hogy csak az ilyenek érdeklődnek irántuk) is varázsütésre megszűnnének, már pár nap után magukon kívül lennének.


És nem csak ők próbálkoznak, csak ők ütik át az ingerküszöböt, mert míg a normális átlagos férfiak értenek a nemből, a csúnya nézésből és az ignorálásból, ezek a végtelenségig ostromolják őket, mert kétségbeesettek vagy ilyen a természetük.


2020. ápr. 24. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

"Akármikor egy nő ír ki kérdést, vagy ír választ és jelzi, hogy nő, kap egy csomó érdeklődő privát üzenetet."

Ez inkább némely férfiak kétségbeesettségét mutatja.

2020. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak azt jelenti, hogy a férfiak annyira nem bírnak a fszukkal, hogy nekik gyakran minden mindegy, csak lyuk legyen és ne erőszak.


A külső egy valamire való igényes embernél fontos része az ismerkedésnek. Aki tagadja, az hazudik vagy pánszexuális. Egyébként pedig az mutatja a legjobban, hogy a férfiak nem "nem felszínesek", hanem igénytelenek, hogy belsőre sem várnak el semmit, semmilyen elvárást nem támasztanak a nők felé. Pedig számomra az a legvonzóbb egy férfiben, ha követel magától is a párjától is egy szintet, ami alatt rá sem né akármilyen jöttmentre, akkor sem, ha az illető a dugható kategória.

2020. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

Nincs ezen mit ragozni, ha egy átlag férfi hirtelen nőként ébredne fel, akkora ego boostot kapna a sok rajongástól, hogy úgy kéne visszarángatni a földre.


Ha egy átlag nő ébredne férfiként telesírná a párnáját hogy nem kell senkinek.


Azt hiszik az incel lét milyen vicces, egyszer élnék meg, szerintem felkötné magát az összes.

2020. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

"Akármikor egy nő ír ki kérdést, vagy ír választ és jelzi, hogy nő, kap egy csomó érdeklődő privát üzenetet."


Biztos a belső értékeimre kíváncsi az, aki rám ír azzal, hogy "szia, dugunk?". Meg az is, aki rám ír egy normális szöveggel, de vérszemet kap attól, hogy válaszolok neki és a következő üzenete már az, hogy "na és, milyen pózban szereted?".

2020. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Te nem vagy százas. Az itteni férfiaknak a belső érték a fontos? Ne röhögtess. Íme, a leggyakoribb párbeszéd: Ő:szeretnél ismerkedni? Mondom: lehet. Mesélj valamit magadról. Ő: nagy a farkam. Köszi.

Vagy: és te bevállalós vagy? Egyedülálló anya vagy? Akkor biztos nagyon hiányzik a szex. Te elmúltál negyven? Én 25 vagyok, de komoly kapcsolatot szeretnék.


És persze küldj képet, aztán eltűnnek, kivéve a kiéhezett pasik akik nem kellenek senkinek, és kép alapján az is kiderül, hogy nem a külsejükkel van a legnagyobb baj. Egy tragédia az egész. Akivel meg értelmesen el lehet beszélgetni és még vonzó is, az nős. Vagy az ország másik felében lakik. Vagy 10 évvel fiatalabb nálam.


Mi nők nem azért nem irkálunk rátok mert nekünk nem a belső a fontos, hanem mert 1. kevés értelmes komment van itt, ami értelmes belsőt sugall illetve 2. a kezdeményezés nem a nő dolga. Ezért persze majd lepontoznak itt sokan, de én pont azt látom, hogy félre értik a kezdeményezést a férfiak. Azt hiszik, ha én körülbelül elfogadhatónak tartom és megismerném, máris aláfeküdnék. Hát, nem így működik.


Amit kiírtál az egy csősztatás és a helyzet totális meg nem értését tükrözi.

2020. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Most kb. leírtad, hogy a férfiak annyira igénytelenek és elkeseredettek, hogy elég leírni kommentben, hogy nő és nekik már az is elég ahhoz, hogy rárepüljenek. Ez melyik univerzumban pozitív dolog? Még szerencse, hogy a legtöbb férfi nem ilyen.
2020. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Csak az incelek gondolják azt, hogy a külsö a legfontosabb, és a nöknek irreális elvárásai vannak.
2020. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Inkább csak nívótlannak nevezném ezt a stratégiát.
2020. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

A nők akik arra panaszkodnak, hogy igénytelenek a férfiak: igazából magatoknak köszönhetitek. Ez történik akkor, ha elzárják a puncicsapokat, akkor már mindegy, csak legyen valami.


Szerintem ha ti nem ettetek volna semmit másfél hete, ti is örülnétek már a penészes kenyérnek is. Remélem átjön a hasonlat.

2020. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

#9

Én nem szoktam panaszkodni (neten csak tiltom, élőben normális társaságokba járok), de mi ez "csap elzárásos" ostobaság? Feküdjek alá minden férfinak, mert ő erre vágyik? Arra vannak hivatásosak, én hadd döntsem el, hogy kivel szeretném megosztani az ágyamat.

2020. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!