Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ennél nagyobb bizonyíték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél nagyobb bizonyíték, hogy a férfiaknak a belső érték a fontos és nincsenek irreális igényeik, ezzel szemben a nőknek csak a külső és az irreális igények?

Figyelt kérdés

Akármikor egy nő ír ki kérdést, vagy ír választ és jelzi, hogy nő, kap egy csomó érdeklődő privát üzenetet.


Amikor egy férfi kiír bármit, sosem kap semmit. Ha megtrollkodja a rendszert és olyat ír ki, hogy "jóképű sportoló vagyok, 185 magas és 3 hónapja szakított velem a párom és nem tudom kiheverni a szerelmi bánatot" (nyilván nem ennyire átlátszó módon), akkor kap talán 1-2 lánytól (vagy inkább férfiaktól akik nőnek adják ki magukat), de az is "küldesz képet magadról?"


Akkor most ki a felszínes és kinek vannak egekben az elvárásai?


Egy nő ide is ugyanazért jár, mint társkeresőkre, meg Facebookon mikor publikussá teszi az egyedülálló státuszát. Hogy gyűjtse a bókokat, lájkokat, érdeklődéseket a férfiak részéről.


Ha egyszer csak az öreg bácsik vagy a füttyögő segédmunkások (akikkel rendszeresen példálóznak, hogy csak az ilyenek érdeklődnek irántuk) is varázsütésre megszűnnének, már pár nap után magukon kívül lennének.


És nem csak ők próbálkoznak, csak ők ütik át az ingerküszöböt, mert míg a normális átlagos férfiak értenek a nemből, a csúnya nézésből és az ignorálásból, ezek a végtelenségig ostromolják őket, mert kétségbeesettek vagy ilyen a természetük.


2020. ápr. 24. 17:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
Én van,hogy kettőnek is adok egyszerre pu.ncit,meg volt olyan is,aki öregebb vokt nálam,nem is egy szépség,de mégis őt választottam a jóképű helyett.Az ok egyszerű,nem volt olyan patkány.De itt értelmes privátot még nem nagyon kaptam.Itt általában csak idióták vannak ,akiknek mindegy milyen a nő,csak lyuk legyen rajta.
2020. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

"De ha putris Mo.-n is elvárja, hogy Ryan Gosling szintjét hozza az ember, akkor bizony sokan kiesnek."


Miért nem lehet a putri szintjét feljebb emelni, hogy ne úgy nézz ki, mintha putriból jöttél volna?

2020. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%
azért közted és Ryan Gosling között van még pár átmenet.
2020. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
84%

PUNCICSAP

Na már ezért megérte feljönni hajnalban.

2020. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!