Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán ez egy bizonyíték arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ez egy bizonyíték arra, hogy a férfiaknak nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják, hogy aki interneten ismerkedik az általában, azért ismerkedik ott, mert nagyon nehéz neki a társkeresés. Láthatjuk a nők között is általában azok vannak fent, akiknek nagyon nehéz az ismerkedés valami miatt. Pl.: nagyon kövér vagy borzasztó a személyisége, vagy tényleg kimondottan csúnya stb. Férfiak is inkább azért vannak ott, mert nekik is nehéz valamiért az ismerkedés.


Már csak azt nézzük meg ki ismerkedik nagyobb számban interneten, a férfiak vagy a nők és megkapjuk a választ kinek nehezebb ismerkednie.


2018. márc. 27. 19:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem így van.

A netes ismerkedés szinte egy húspiac. Megvannak ugyan úgy az előnyei és a hátrányai is. Én azért pl. azért vagyok fent ilyen oldalakon mert úgy érzem az ismerkedés is inkább a netre tevődik át, pedig nem esik nehezemre élőben sem ismerkedni. Rendses normális társak viszont ugyan úgy nehéz találni mindkét nemnek. Szexre viszont egyértelműen a nők könnyebben találnak valakit.

2018. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen egyértelmű, hogy a férfiaknak nehezebb az ismerkedés. Egy férfinak nem nagyon lesznek csak úgy udvarlói annyi után, hogy emberek közé tette a lábát, esetleg, ha kiemelkedően jó pasi. A legtöbb nőnek meg elég annyit csinálnia, hogy kimerészkedik a szobájából olyan helyre ahol vannak férfiak. Sőt, talán még ez sem kell, sokukat megkeresik a neten is akár. Ide is elég annyit írniuk, hogy N. Én hiába írom ide, hogy F, nulla üzenetet fogok kapni.

Melegek üzenete nem ér...

2018. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Nézzünk egy hasonló példát:


Én nőként ha szeretnék venni pár dolgot, akkor beülök az autóba, elmegyek különböző üzletekbe, nézelődök, próbálgatok, választok, fizetek, iszok, eszek valamit, hazamegyek.


Párom: leül a gép elé, kattint, kattint, rendel, kattint, kattint, rendel, futár kihozza.


Szóval ezért van több férfi a netes társkeresőkön.

2018. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

Ez eddig sem volt kérdéses és eddig sem kellett bizonyítani.

Az ismerkedések többnyire úgy néznek ki, hogy amelyik nőnek kell egy férfi azt legrosszabb esetben is megkapja egy éjszakára, de gyakran összejön a kapcsolat is.

Egyedül azoknak a nőknek nehéz az ismerkedés aki csak a tökéletessel éri be és még abból is válogat különböző szűrők alapján.

De most komolyan, álljon már ide egyetlen nő is (kinézettől és személyiségtől teljesen függetlenül) és mondja azt, hogy vagy 200-an utasították már vissza meg sehogy nem talál magának senkit. Elég nagy képtelenség lenne.

2018. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

3-as


Mondjuk amikor válogatod a muskátlikat abban nincs semmi rizikó vagy esetleges kudarc lehetőség. Próbálj meg élőben férfiakat leszólítani, felszedni, megismerkedni velük stb. (Ne az mond nekik, hogy le akarsz feküdni velük. Az úgy csalás.)

2018. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Ja, talál pasit, de mint a másik kérdésnél van, segget akarnak nyalatni, füllyukat dugni meg mindent szart. Úgy mondjátok, mintha minden férfi főnyeremény lenne.
2018. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem igy van.

A ferfi tobblet oka szerintem, hogy sok pasi alkalmi szexet keres, akar kapcsolatban is.

A nok nem, legalabbis nem tarskeresokon.

En regebben voltam fent. Sem kover, sem ronda nem vagyok, egyszeruen olyan embereket akartam megismerni, akkikkel a napi rutinomon nem futok ossze.

2018. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem az ultimate bizonyíték, de igazából igen, ez is egy bizonyíték valóban.
2018. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

És ha bizonyítaná akkor mi lenne?????

Komolyan ettől meg mégis mit vársz??

Felmentést és igazolást?


Egyébként meg a netes tarskereső az húspiaci katalógus és játszótér. Arra hivatkozni vicc kategória.


Mit vársz az ilyen hisztitől, mit fog megoldani??

2018. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Lazy Lover ***** válasza:
Mèg jó hogy a fèrfiaknak nehezebb
2018. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!