Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán ez egy bizonyíték arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ez egy bizonyíték arra, hogy a férfiaknak nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják, hogy aki interneten ismerkedik az általában, azért ismerkedik ott, mert nagyon nehéz neki a társkeresés. Láthatjuk a nők között is általában azok vannak fent, akiknek nagyon nehéz az ismerkedés valami miatt. Pl.: nagyon kövér vagy borzasztó a személyisége, vagy tényleg kimondottan csúnya stb. Férfiak is inkább azért vannak ott, mert nekik is nehéz valamiért az ismerkedés.


Már csak azt nézzük meg ki ismerkedik nagyobb számban interneten, a férfiak vagy a nők és megkapjuk a választ kinek nehezebb ismerkednie.


2018. márc. 27. 19:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Lehet azért, mert közel sem vagyok 10/10-es, de nekem minden kapcsolatomért tenni, küzdeni kellett a kezdetektől (hogy elinduljon). A férfiak ugyanúgy választanak, és tudnak nemet mondani, ráadásul elég magas elvárásokkal találkozom. Egyébként annak nehéz társra lelni, aki kilóg a sorból; átlagos érdeklődéssel és értékrenddel ezerszer könnyebb, akár férfi, akár nő az illető.
2018. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21: Miért van az, hogy a környezetemben még a teljesen ronda, igénytelen lányok is találnak pasit, akiért különösebben nem kell küzdeniük? Ez a küzdés általában úgy szokott kinézni, hogy valaki kinéz egy nála mérföldekkel jobbat és kompenzálni akar. Aztán, az ilyen küzdésnek úgyis mindig szakítás a vége.

Azzal egyetértek, hogy ha valaki eltér az átlagtól, akkor nehezebb. De pont ezen a téren is elfogadóbbak a férfiak. Ha egy férfi valami eltérő hobbit csinál, általában megkapja, hogy kocka/uncsi/kattant és hasonlók. Ha egy lány, akkor érdekes/különleges és egyebek.

2018. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
58%

Mit érsz el vele, ha bizonyítod, hogy a férfiaknak nehezebb az ismerkedés? (Azon kívül, hogy a továbbiakban feljogosítva érzed majd magad arra, hogy sajnáltasd magad.)


Egyébként szerintem azért van kevesebb nő társkeresőkön, mert a nők általában hamarabb elfogadják, hogy nem találnak olyan férfit, amilyet szeretnének (hagyjuk most, hogy miért nem jó nekik ez vagy az, joguk van elutasítani azt, aki nem tetszik nekik), vagy végső esetben tényleg lejjebb adnak az igényeikből. Ha nem jön össze nekik egy kapcsolat, akkor nem rohannak egyik pasitól a másikhoz kétségbeesetten, hanem elfogadják a dolgot. A férfiak általában nehezebben tudnak párkapcsolat (értsd: szex) nélkül meglenni, inkább ész nélkül próbálkoznak, ameddig össze nem jön nekik egy nő.

2018. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ehhez nem tudok hozzátenni, nekem nincsenek tapasztalataim, hogy megy a pasizás ronda nőknek. A környezetemben inkább azt vettem észre, hogy a felszín (külső és anyagi helyzet) zsák a foltját eset, és nem jól működő kapcsolatokat látok, hanem bepunnyadósokat, ahol mindkét fél tűr vagy parttalanul vitázik, erre építenek családokat is, s közben másról álmodoznak - természetesnek véve a helyzetet.

Másrészt igaz - mindig ragaszkodtam hozzá, hogy olyan gondolkodású és életvitelű embert találjak, amilyen én is vagyok, ez az alapja a vonzalomnak. De sosem 'jobbat' akartam.

2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!