Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti amikor 24 óra elteltével vàlaszoltok csak egy fiú üzeneteire akkor azzal azt jelzitek, hogy nincs nálatok neki esélye?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja így ír vissza nekem, van amikor 2-3 óra után is visszaír. Csak azt nem értem, hogyha nincs nála esélyem akkor egyáltalán miért ír vissza, miért nem tilt le vagy töröl le? Hiszen ha nem lenne nála esélyem akkor nem írna vissza. Vagy hogy is van ez?
2020. jún. 23. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez emberfüggő. Én pl. MINDENKINEK így válaszolok, mert nem lógok 0-24-ben a mobilomon, vannak teendőim, suli, munka, hobbik, barátokkal való találkozás, ami alatt nem írogatok mással, mert nem vagyok bunkó.
2020. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom másnál ez hogyan működik, de nekem ha tetszik valaki, vagy fontos valamennyire, akkor ahogy elérhető leszek egy online felületen, rögtön vissza írok... utálok játszmázni, és csak azért "váratni" valakit a válaszaimmal hogy tűnjek érdekesnek vagy elérhetetlennek... Ha nincs is időm regényeket írni, de rögtön írok valami ilyesmit hogy " szia, minden rendben van, most dolgozom, de este leszek" ..
2020. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és ha tényleg nincs időm, és tényleg elfoglalt vagyok, nem lépek fel pl fb-ra. Ilyen egyszerű.
2020. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Két hónapja nem alakul semerre, egyértelműen nem mutat nagy érdeklődést feléd. Ha nincs jobb dolga vissza ír neked. Hogy is van ez? Hát ha te ebből te magad nem veszed le akkor jó nagy naiv vagy.
2020. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha ket honap alatt semerre nem haladt valakivel a kapcsolatunk, szerintem az akkor is eleg egyertelmu jel lenne, hogy nem erdekel, ha amugy ot percen belul valaszolnek minden uzenetere.
2020. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Vannak nők, akik játszmázgatnak és direkt írnak vissza sokára, na de nem hónapokon keresztül... Azért ír ilyen sokára, hogy észrevedd magad és lekopj.
2020. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Barátnőmmel szokott ilyen lenni, hogy írnak neki és nemigen, vagy nem válaszol. Ez annak az oka, hogy nem vagy érdekelt számára, de nem akar utálatos lenni.
2020. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!