Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti amikor 24 óra elteltével vàlaszoltok csak egy fiú üzeneteire akkor azzal azt jelzitek, hogy nincs nálatok neki esélye?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja így ír vissza nekem, van amikor 2-3 óra után is visszaír. Csak azt nem értem, hogyha nincs nála esélyem akkor egyáltalán miért ír vissza, miért nem tilt le vagy töröl le? Hiszen ha nem lenne nála esélyem akkor nem írna vissza. Vagy hogy is van ez?
2020. jún. 23. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Randiztatok már? Hányszor?
2020. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar megbántani,barátnak jó vagy.
2020. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Te nyomorult, az megvan, hogy nem mindenki lóg folyton a retkes mobilján?

Meló, suli, kutya, pasi, hobbi, gyerek, ... valami mindig közbejöhet.

2020. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem akar bunkózni, megbántani azzal, hogy közli nem szeretne ismerkedni veled. Reméli, hogy veszed a lapot, hogy nem érdekled.
2020. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne írogass neki folyton. Ha nem válaszol többet magától, akkor elég egyértelmű.
2020. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Talán unaloműzőnek jó vagy, egyébként az is egy jó fokmérője egy ismerkedésnek, hogy a másik önmagától ír-e, vagy csak válaszolgat. Akit komolyabban is érdekel a másik ember, az visszakérdez, illetve ő maga is ír neki, ha a másik esetleg nem írna. Egyébként meg ha hónapok alatt sem jutott odáig a dolog, hogy pl. találkozzatok, akkor csodára ne számíts.
2020. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én azzal csinálom ezt, aki nem különösen érdekel. De bunkó nem vagyok, ezért válaszolok néha. de miért tiltana le? Ezt nem is értem.
2020. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pl szokott dolgom lenni. Aki nem érdekel, annak egyáltalán nem írok/válaszolok, több nap után sem. Aki igen, annak akkor írok, amikor épp ráérek. Nem minden nap p.navakarásból áll, szokott lenni olyan dolgom, amikor nem tudok írogatni senkivel. Ha épp csak egy pillanat szabadidőm van, akkor direkt nem írok, mert utálok úgy beszélgetni, hogy több óránként válaszolgatok. Akkor inkább megvárom, hogy nyugalom legyen és ha csak rövidebb ideig is (mondjuk lefekvés előtt), de normálisan, gördülékenyen tudjunk beszélgetni.
2020. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Komolyan, ti hol és mit dolgoztok, hogy ráértek egész nap mobilozni?
2020. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekled igazán, de bunkó se akar lenni
2020. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!