Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ismerkednétek egy ilyen típusú sráccal?

Figyelt kérdés

Külsőleg: 178 cm magas, viszont eléggé vékony, a karja körülbelül olyan vastag, mint egy lányé. Ápolt, viszont a fogai nem igazán szépek (közepesen sárgák, és csálék)


Belső: Visszahúzódó, csendes fajta, viszont széles körű érdeklődése van (politika, művészetek, történelem, tudomány stb) és eléggé okos (egyetemen tanul, egy nehezebb szakon, jó eredményekkel)



2020. jún. 21. 20:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"Nem a véleményeddel van, bánta volna a fene ha azt írtad volna, hogy téged nem érdekel a politika, a megfogalmazással van baj, mert ebből ki lehet azt is olvasni, hogy akit érdekel, az is egy gáz ember."


Én ugyan nem az #1-es vagyok, de elolvastam, amit írt, és szerintem ha abból valaki az általad írtakat olvassa ki, akkor vele van a baj.

2020. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi információ kevés ahhoz, hogy megmondjam összejönnék-e hozzád hasonlóval. Nekem ehhez jobban bele kell ásnom magam valaki személyiségébe, hogy ezt eldöntsem.

A külső nem érdekel egy bizonyos határig, viszont ezek mellett lehetnek olyan belső tulajdonságaid, amik nagyon taszítanak, és olyanok is, amik nagyon vonzanak. Nekem ezekhez beszélgetés kell, hogy kiderüljön. Szerintem, ha jelenlegi párom tulajdonságait írnák le ilyen kicsit felszínesebben (és tegyük fel, hogy még nem ismerném), ő is semleges lenne számomra, mert ahhoz, hogy valaki iránt elkezdjek érezni, ahhoz sokat kell vele beszélni és jobban meg kell ismernem. Nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok-e így vagy más is, de számomra ez a dolog sokrétű és bonyolultabb.

21/L

2020. jún. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
51%

#26

Úristen kérdező, te beteg vagy!

Azonnal keress fel egy pszichológust!!!


Még csak egyes lányoknál találkoztam azzal, hogy olyanokat képzelnek be, ami nem is létezik és azt hiszik valóságnak, de most már te is bebizonyítottad, hogy egyes fiúk is megcsinálják ugyanezt.


Ha nekem a politikával van bajom, akkor csak azzal van. Pont. Nem kell odafantáziálni azt is, amit te oda akarsz.


Nem csoda, hogy senkinek se kellesz, egy ilyen megnyilvánulástól az összes nő menekül.

2020. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is paraszt módon nyilvánult meg az 1-es válaszoló, ráadásul tök égő ahogy henceg, mellette viszont nem tud magyarul. Innen üzenem neked, hogy nincs olyan a magyar nyelvben, hogy "izmosabb vagy tőle". "Nála" a szó, amit kerestél. Nagyon szívesen.
2020. jún. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
70%

Na, kérdező, megjött a felmentősereg a 34-es válaszoló személyében. 😂


Juj, 34-es, most aztán tényleg sikerült egy hibával belém kötni. Gondolom te is hasonló kaliberű vagy külsőre, mint a kérdező, ezért titulálod hencegésnek azt, hogy én izmos nőként nem jönnék össze egy szinte nulla izomzattal rendelkező pasival.

2020. jún. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

32-es válaszolóval teljesen egyetértek. Nyilván ez így kevés infó, sokkal jobban meg kell ismernem valakit ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy vonzó-e. Ismerek sokakat, akiknek témákat tekintve hasonló az érdeklődése mint nekem, viszont olyan szinten más a világképe és a gondolkodása, hogy nem hogy előnynek nem mondanám, de bicskanyitogató vele egy társaságban lennem.

A vékonysággal nincs baj, lehet valaki tök sármos, meg ronda is. A fogaiddal azért kéne kezdeni valamit, a csáléság még nem baj (legalább is nekem), de a sárgaságon azért elég könnyen tud segíteni a fogorvos akár egy fogkőleszedéssel.

Az érdeklődési köröd nálam pl. előny, mert történelem szakon végeztem. A politikai érdeklődéssel sincs baj: töri-művészettöri szakon végzett párommal gyakran beszélgetünk ilyesmiről. A politikai érdeklődés nem jelenti azt, hogy valaki teljesen elkötelezett egy párt irányába.

2020. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!