Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ismerkednétek egy ilyen típusú sráccal?

Figyelt kérdés

Külsőleg: 178 cm magas, viszont eléggé vékony, a karja körülbelül olyan vastag, mint egy lányé. Ápolt, viszont a fogai nem igazán szépek (közepesen sárgák, és csálék)


Belső: Visszahúzódó, csendes fajta, viszont széles körű érdeklődése van (politika, művészetek, történelem, tudomány stb) és eléggé okos (egyetemen tanul, egy nehezebb szakon, jó eredményekkel)



2020. jún. 21. 20:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%

Olyannal nem ismerkednék, akitől én nőként izmosabb vagyok. Súlyzózom, ez látszik a testemen, izmos, formás az alkarom is, szóval minimum elvárom, hogy a srác is sportoljon.

A sárga fogakért meg lehet tenni, lehet használni Dentomin fogport, néha pedig szódabikarbónát, nem kell kávézni és káros szenvedélyekkel élni. A csáléságért meg el lehet menni fogászatra.


A politikát úgy lesz..rom, ahogy van, kamu az egész, korrupt és gáz.


Visszahúzódó azt takarja, hogy képtelen kiállni saját magáért, megalkuszik, lemegy papucsba?

2020. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Attól nem lesz senki okos, hogy egyetemen tanul és esetleg jók a jegyei. Ez csak ilyen zárójeles megjegyzés :D
2020. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nyugi, a hozzád hasonlókkal én sem ismerkednék.. 😁
2020. jún. 21. 21:00
 4/36 anonim ***** válasza:
38%

#3

Remélem nem egy bodybuildert képzeltél el magad elé, mivel sokaknak ez ugrik be, a totál izom, ha valaki leírja, hogy sportol és súlyzózik.

Most lerombolom a fantáziádat, mert nem vagyok izomkolosszus, szép nőies formám meg van, amit imádnak a férfiak. :)

A nagyon vékonyság, semmi izomzattal pedig egyáltalán nem férfias.

2020. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem a külsőd miatt derogálna a veled való ismerkedés. (Egyébként még kép alapján sem tudom néha eldönteni egy-egy lányról, hogy külsőleg tetszik-e vagy sem, mert van aki egyáltalán nem fotogén alkat, viszont a valóságban egész csinos, aztán van az a típusú lány is, aki képeken elégge attraktív, de élőben már kevésbé.
2020. jún. 21. 21:07
 6/36 anonim ***** válasza:
27%
3, Azert ezt igy egy nonek kilyelenteni nem tul ferfias a reszedrol!
2020. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%

Jajj drága kérdező...Mégis mi bajod van a válaszolóval?

Leírta a véleményét, amit kérdeztél, te meg bunkózol...

2020. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

#6-7

Köszönöm, hogy kiálltatok mellettem.


Kérdező, a stílusommal semmi baj nem volt, csak a te egód nem tudja befogadni, hogy nem jött mindenki azonnal pozitívan feléd.

2020. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Én is leírtam a véleményem, hogy én meg vele nem ismerkednék, csak picivel.. rövidebben és kevésbé bántóan. :D
2020. jún. 21. 21:15
 10/36 anonim ***** válasza:
39%

Csak ezek alapján: nem. :)

22N

2020. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!