Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

23 éves és eddig szinte csak csalódott az életben. Nem volt bnője, próbálkozott lányoknál, de vagy észre se vették vagy ,,legyünk csak barátok". E miatt lelki beteg, bizalmatlan mindenkivel.


Ismerkednétek így vkivel?


2018. ápr. 30. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem, mert lerí róla hogy magát is csődtömegnek tartja.

Ha 23 évesen mindenki csak elutasítrotta, akkor valami bibi tuti van. Nem helyes, vagy tényleg defektes belülről.

Ettől kéne tudni elszakadni, a múlttól, és új embernek lenni, de hát ez meg qva nehéz sajna.

2018. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerkedne veled senki igy, mert lelki beteg vagy, az ilyen fazonokhoz meg nem tudnak vonzódni a nők.
2018. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Valtozz meg


(Előző voltam)

2018. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Lelki betegekkel nem ismerkedem.
2018. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2018. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Tök jó olvasni, hogy meilyen kedvességgel állnak egymáshoz az emberek. Van valaki, aki lehet, hogy egy nagyon jó ember lenne, küzd néhány nehézséggel amik lehet, hogy egy megértő ember mellett pár hét alatt eltűnnének. De ahelyett, hogy egy kicsit is törődnénk vele, tapossuk el a francba. Nézzük semmibe, hagyjuk magára a problémáival és inkább keressünk egy kitűnő, hibátlan, nulla gonddal küzdő egyént. Mert, hát mi magunk is tökéletesek vagyunk, soha nem nyomja semmi a lelkünket, soha nincs nehéz helyzetünk. Akinek meg van az bässza meg.


Ez az igazi emberi viselkedés.

2018. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednek.
2018. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

"De ahelyett, hogy egy kicsit is törődnénk vele, tapossuk el a francba."


>Te flörtölgettél már lelkibeteg emberrel? Én igen, javaslom, hogy próbáld ki, nem lesz benne köszönet. Én pasi vagyok (én írtam a 2. és 3. választ), de egy lelki beteg nőt nagyon nehezen tudok elviselni, mert olyan viselkedése van, ami rendesen próbára teszi az ember türelmét.


Most képzeld magad egy nő helyébe, ha egy férfi teszi ugyanezt. Egy nő nem arra vágyik, hogy a nővérke szerepét játssza, hanem arra, hogy jól érezze magát egy erős férfi mellett.


Kivételt max abban az esetben tesz, ha bejön neki a pasi, és látja, hogy csak átmeneti állapot a dolog. De a VALÓDI lelki betegnek kezelésre lenne szüksége, NEM pedig párkapcsolatra. Azt ugyanis nem lehet úgy élni.

2018. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Tök jó, menjünk ellen az evolúciónak, és szánalomból jöjjünk össze valakivel. Ez mennyivel logikusabb, mint az embertelenek vagytok rinya :D
2018. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Társat keresek, nem olyan embert, aki lehúz. Ez a 23 évesen csalódott az életben és lelkibeteg amolyan "1st world problem".

23/N

2018. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!