Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

23 éves és eddig szinte csak csalódott az életben. Nem volt bnője, próbálkozott lányoknál, de vagy észre se vették vagy ,,legyünk csak barátok". E miatt lelki beteg, bizalmatlan mindenkivel.


Ismerkednétek így vkivel?


2018. ápr. 30. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Tök jó olvasni, hogy meilyen kedvességgel állnak egymáshoz az emberek."


Ha valaki a barátom, és problémája van, segítek neki. De hadd ne kelljen már vadidegenek problémáit megoldanom helyettük. Tudod, mit csináltam, mikor én voltam lelkibeteg? Elbattyogtam pszichológushoz. Pedig kiállhattam volna az utcára könyörögni, hogy valaki dugjon egy kis önbizalmat belém, igaz?

2018. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok és férfi. Jó, aki tényleg olyan szinten szét van csúszva, hogy orvos kell neki azzal én sem tudnék mit kezdeni. De én nem a szó szoros értelmében értettem azt, hogy lelki beteg a kérdező. Csak, hogy nem egészen van rendben, mert hiányzik neki valaki és nem foglalkozik vele senki, ezért sokszor szomorú.

Lehet, csak én vagyok ilyen semmirekellő, de én udvaroltam olyan lánynak akiről tudtam, hogy sok problémája van. De én hajlandó lettem volna segíteni rajta és tolerálni azt, hogy nem egy hibátlan, makk egészséges nő. Igazán sajnálom, hogy nem az evolúciónak segítettem azzal, hogy elküldöm a Tajgetoszra, mondván ő sokszor bánatos. Tudtam és tapasztaltam, hogy nehezebb mint egy olyan akinek nincsenek ilyen jellegű gondjai. Azoknak meg van más.

Például, inkább foglalkozok egy lelki gondokkal küzdő nővel és próbálok belé lelket önteni, mint mondjuk egy sokak által megdugott pitsával foglalkozzak egy percig is.

2018. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10-es

hölgyem, akkor minket egymásnak teremtettek :D

25/F

2018. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es, akkor te ettől érzed többnek magad. Ha felépíthetsz valakit. Nem vagy jobb ember, nem vagy önzetlen, csak NEKED erre van szükséged egy kapcsolatban. Arra van szükséged, hogy érezd, hogy valakinek szüksége van rád.
2018. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem azért kezdtem nála, mert gondjai voltak. Ez útközben derült ki. Nem lett hasznom abból, hogy törődtem vele. Még az után is segítettem neki, hogy már külön utakon jártunk.
2018. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#12 Ez elméletben mind szép és jó, sokan naívan bele is mennek az ilyen kapcsolatokba, gondolván hogy majd ők lesznek a hős megmentő. Csak aztán a valóság az, hogy a lelkisérült emberek elsősorban a hozzájuk közelállókat bántják - jönnek a féltékenységi rohamok, egyéb hisztik (ld. a kérdésben "bizalmatlan mindenkivel" - ha azt hiszed, hogy a barátnőjével szemben nem lenne az, tévedsz). A végén már a megmentő is egy roncs lesz az ilyen kapcsolatban. Ezért nem szabad belemenni.
2018. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem kell azért leírni mindenkit akinek van valami hasonló problémája. És egyébként sem garancia semmi jóra az, ha egy elméletileg lelkiekben fitt egyénnel jössz inkább össze. Ezernyi lelkileg jónak számító egyén meg ott csalja meg a párját ahol tudja. Naponta hány száz ember csalhatja meg a partnerét? Ők jobbak? Semmivel sem, mint azok akiknek valami a lelkét nyomja. A lelket ráadásul meg is lehet gyógyítani, bizalommal, szeretettel, törődéssel. Azt amelyik a barátnője vagy barátja mellet félrejár nem gyógyítja meg semmi. És ő garantáltan károkat okoz.


Egyébiránt, ahogy én látom a nők jelentős része küzd lelki gondokkal. Ha csak azt vasszük számításba, hogy mennyi nő értékeli alul a természetes külsejét és emiatt negatív gonolatai vannak önmagával szemben a nők legalább 60%-a sérült valamilyen szinten lélekben. Alig tudok olyat akinek ne lenne baja a súlyával, testével, melleivel vagy az arcával, amit emiatt naponta kifest, kisminkel, kivakol. Hány nő van belül megszakadva, mert úgy érzik nem kellenek senkinek, esetleg csak a punciuk miatt? Csak ezen az oldalon tucatszám. Akkor velük se foglalkozzon egy férfi sem, mert ezek a nők majd féltékenyek lesznek még a nagymamájukra is?

2018. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nah jó, mesélek kicsit az életemről...


22 éves koromig senki se állt velem szóba, nem vtak barátaim. Elkezdtem egy esti sulit ahol ,,barátok" lettünk egy leányzóval. Később egy másikkal is barátok lettünk akit gyerekkorom óta ismertem. Össze jött az előbbi egy véglénnyel aki megfenyegetett és mindenki Ő melléjük állt: osztálytársak, ism,erősök, a gyerekkori ismerősöm is elhagyott miattuk. Mindez nem lenne elég, e miatt mnem tudtam befejezni az iskolát, a többiek most vizsgáznak, én meg itt vagyok egyedül, szakma nélkül. Elkezdtem közben dolgozni egy gyárban ahol nem fogadtak be, hiába próbáltam mindenhogy beilleszkedni, csak a játszadozás/xar kavarás ment velem.


Hogy érezze magát egy ember ha azt látja, hogy mindenkinek vannak barátai, tartozik valahová, össze járnak, párkapcsolatuk is van, Őt meg mindenki kitaszítja?

2018. máj. 1. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!