Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyire szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szívesen ismerkednétek egy olyan sráccal, aki beszélget a macskájával? 21/F

Figyelt kérdés
A dolog furcsasága, hogy az ő nyelvén beszélek, nyávogok, purrogok és dorombolok.
2015. jún. 27. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Én egész nap beszélgetek a kutyámmal, de emberi nyelven.:D

És tudod mi a fura?

Az, hogy érti mit akarok/mondok...

Gondolom a hanglejtésből vágja.:)

2015. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztos, hogy nem! :)
2015. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legalább érted is, hogy mit mond?
2015. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Macskát csak a tányéromon tűröm meg. Egyik kedvencem a fehérboros macskapörkölt zöld borssal.
2015. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a növényeimmel beszélgetek,szépeket mondok nekik,amikor elmegyek mellettük,megsimizem,megcibálom a leveleiket. :)

Hiszem,hogy érzik a gondoskodást,a szép szóból eredő pozitivitást,mert nagyon szépek. :)

3 Yucca pálmám,3 orchideám,1 vitorlavirágom,1 kálám van,illetve egy szépséges kaktuszom. :)

Szeretem őket. :)

2015. jún. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem belefér, nem csak a macskámmal, de a telefonommal, a gépemmel, az asztalommal, a székemmel, a kabátommal stb is folyamatosan beszélek, én mindenhez beszélek. Általában emberi nyelven, de a macskámnak szoktam nyávogni, ha olyanom van. Viszont van barátom, szóval privátot nem kérek. :D De létezik ilyen.
2015. jún. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, az én macskám esténként felmászik az ágyamra és azt suttogja a fülembe, hogy "jet fuel can't melt steel beams".
2015. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
XD Én is szoktam, de én általában normálisan beszélgetek. Nem hiszem, hogy ezen fog múlni az ismerkedésed sikere. 20/L
2015. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a plüssmacskámmal. És vissza is szól!
2015. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem is ezt csinálja néha. :D Én nagyon bírom. :D
2015. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!