Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ismerkednétek egy ilyen típusú sráccal?

Figyelt kérdés

Külsőleg: 178 cm magas, viszont eléggé vékony, a karja körülbelül olyan vastag, mint egy lányé. Ápolt, viszont a fogai nem igazán szépek (közepesen sárgák, és csálék)


Belső: Visszahúzódó, csendes fajta, viszont széles körű érdeklődése van (politika, művészetek, történelem, tudomány stb) és eléggé okos (egyetemen tanul, egy nehezebb szakon, jó eredményekkel)



2020. jún. 21. 20:34
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Konkrétan gáznak nevezted az egyik hobbimat, burkoltan lehülyéztél, illetve szerinted egy megalkuvó papucs lennék. Ez szerinted nem bunkó és lekezelő? Ehhez képest én egész kulturáltan megfogalmaztam a véleményed rólad, ez alapján a pár sor alapján: Nem ismerkednék veled.
2020. jún. 21. 23:07
 22/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Bocsi, de én irtózom az ilyen csigaházas emberektől, egyszerűen bosszant a pöcsölésük és a szerencsétlenkedésük.
2020. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
22# Köszi az értékes és informatív véleményed neked is.. :D
2020. jún. 21. 23:11
 24/36 anonim ***** válasza:
69%

Mert a visszahúzódó mégis mit jelent? Ha valami problémád van, akkor javítsd ki, de nem javítottad ki a válaszom, ergó, teljesen eltaláltam akkor ezek szerint.

Az, hogy nem érdekel a politika, az is csak egy vélemény, most miért kell, hogy egyezzen a másikkal a te véleményed?

2020. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
69%
Hali, a ferfi vagyok! A boltba a visszajarot sem kered csak kapod es ami kulon fontos, h ha el is fogadod vegul te jarsz vele jol!
2020. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

A visszahúzódó (bár jobban szeretem az introvertált megnevezését) személyiség általában kerüli a nagyobb szociális összejöveteleket (tömegrendezvényeket, például koncerteket, "bulikat" stb.), illetve sokkal jobban érzi magát egyedül, vagy pár darab közeli ismerősével. Ez viszont nem jelenti azt, hogy egy "megalkuvó papucs" lenne. Én sem tartom magam annak, kiállok magamért, mint például most, mert nem ismerted a szó jelentését. Akire Te gondolsz, azok a tipikus "mama kedvence" férfiak, akik között vannak extrovertáltak is.


Nem a véleményeddel van, bánta volna a fene ha azt írtad volna, hogy téged nem érdekel a politika, a megfogalmazással van baj, mert ebből ki lehet azt is olvasni, hogy akit érdekel, az is egy gáz ember. Érted már?

2020. jún. 21. 23:20
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Amit te mondasz, az az introvertált. A visszahúzódó meg egy tétova pöts, aki összeszarja magát, ha cselekedni kell és mindent túlparázik, mint egy idióta.
2020. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk introvertált sem illik hozzám. Sok lennék neki.
2020. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Introvertált = visszahúzódó
2020. jún. 21. 23:27
 30/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az introvertáltság avagy visszahúzódottság (kinek hogy tetszik), már önmagában nagy hátrány, sőt kizáró ok, mert én pont, hogy nagyon társasági ember vagyok, sokat járok olyan helyre, ahol tömeg van. Nem szeretném se kihagyni, se kellemetlen helyzetbe hozni a páromat, így ez önmagában pecsétet nyomna a kapcsolatra.

22/L

2020. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!