Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ismerkednétek egy ilyen típusú sráccal?

Figyelt kérdés

Külsőleg: 178 cm magas, viszont eléggé vékony, a karja körülbelül olyan vastag, mint egy lányé. Ápolt, viszont a fogai nem igazán szépek (közepesen sárgák, és csálék)


Belső: Visszahúzódó, csendes fajta, viszont széles körű érdeklődése van (politika, művészetek, történelem, tudomány stb) és eléggé okos (egyetemen tanul, egy nehezebb szakon, jó eredményekkel)



2020. jún. 21. 20:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom. Szerintem inkább volt bántó a te írásod, de mindegy, szarni rá.
2020. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
56%
Hali kerdezo! En is ferfi vagyok, 28 eves es szerintem te kicsit sertodekeny vagy! Ha egy no beszol lehet, h a masik pillanatba mar meggondolja magat es megvaltozik a velemenye. De ezt te hogy nem tudod? Nekunk ferfiaknak nem tesz jot ha ilyen sertodekenyek vagyunk mert a vegen meg a fejetetejere all az egyetem!:)
2020. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

Ezek alapján csak az szimpatikus, hogy érdekli a történelem és a művészet, de ez a kettő önmagában édeskevés még egy barátsághoz is.

Nekem is volt pár fogam, ami nem állt a legszebben, erre van fogszabályozó, de a sárgaság kifejezetten igénytelen hatást kelt, azzal mindképp kezdj valamit.

A csuklómat körbeérem a kis- és hüvelyujjammal, szóval nem éppen a legvonzóbb, ha a férfinak még ennél is vékonyabb. Én nőként is edzek, ez meg is látszik (nyilván nem túlzás szinten), ez az út előtted is nyitott.

22/L

2020. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%
Kerdezo,igenyes sportolo szeplanyoknal nincs eselyed. En is sportolok meg eros is vagyok es muszaki diplomam is van. Eleg siralmas,h az egyetemista statuszod elonykent akarod feltuntetni,amikor az pont hatrany. Ra se ersz meg csoro is vagy.
2020. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

12# Lányok véleményét kértem, nem fiúkét.


14# Tisztában vagyok vele, hogy egy sportoló lánynak (bár egy válaszból nem derül ki, hogy igényes vagy szép-e.. :D) mások az elvárásai, és tisztában vagyok azzal, hogy egy ilyen lánynak más típusú srácok tetszenek, így nem is próbálkozom náluk.. :)


Zárójeles megjegyzés: ahhoz képest, hogy szerinted siralmas leírnom magamról azt, hogy egyetemen tanulok, azért Te is leírtad, hogy műszaki pályán szerezted a diplomád... :DD

2020. jún. 21. 22:40
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, csakhogy tizennégyeske nem kért magáról véleményt, ellenben veled. Mire fel oltod a népet? Miért írtad ki a kérdést, ha nem bírod a kritikát?
2020. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
40%

Hát igen, ahhoz képest, hogy azt írja magáról, hogy visszahúzódó és csendes, itt akkora a szája, mint a bécsi kapunak.

Nos, akkor, hogy is van ez? Most akkor te itt kamuzol, mert nincs jobb dolgod?

2020. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Bírom a kritikát, ha normálisan fogalmazzák azt meg, mint például a #13 válaszoló. (A válaszokat nem én pontozom le / fel)
2020. jún. 21. 22:59
 19/36 A kérdező kommentje:
17# Attól hogy egy visszahúzodó természetű srác vagyok, még nem tűröm el, ha valaki az önbecsülésembe eléggé lekezelő és bunkó módon belegázol. Lehet értelmesen is kritikát megfogalmazni, illetve nagyon örülnék neki, ha a kérdést sem offolnátok szét.
2020. jún. 21. 23:01
 20/36 anonim ***** válasza:
34%

Ki volt veled bunkó és lekezelő? Te szóltál be nekem miután az egódnak nem tetszett a válaszom. A kötözködést te kezdted.

Én csupán válaszoltam a kérdésre.

2020. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!