Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Első randin mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Első randin mi volt az ami nem tetszett a nőben?

Figyelt kérdés

Ennek ellenére átlendültetek ezen a dolgon, és lett még belőle valami? Ha igen, ti akartátok hogy legyen még randi? Vagy a nő keresett benneteket?

Beigazolódott esetleg a fenntartásotok ezzel kapcsolatban?


2020. jún. 21. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

- nem bírtam elviselni a hangját

- csak "úristen" érzéssel tudtam az arcára nézni

- ostobának tűnt

2020. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem ez elég ritka, hogy h valaki nem tetszik a randin akkor után még legyen belőle valami.


Nekem az nagyon lelombozó amikor meghívom valamire és mint ha semmi nem történt volna, se egy köszi, vagy ez jól esett, de még az arcán sem látom, hogy boldogabb lenne.


Vagy amikor abszolút nem tetszem neki de még azért beszélgessünk a randin hátha ..

2020. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 VincentLaw ***** válasza:
100%

Nekem 2 emlékezetes ilyen találkozóm volt (sosem nevem ezeket randinak).


1. A lány full másnaposan állított oda, mint kiderül előtte este csajos napot tartott a barátnőivel, de az másnapi találkozót velem nem akarta már lemondani. Hát látszott rajta hogy teljesen nyúzott, nem igen volt beszédes, gondolatai inkább az ágy meg az alvás között lebegtek. Na mindegy, úgy voltam vele, hogy adok neki még egy esélyt, a másodikra azért csak rendbe szedi magát (ja a csaj 32 vagy 33 lehetett, én akkor voltam 30). A végén meg közölte velem, hogy nem igazán vagyok az esete, és nem is szeretne semmit, lol :D


2. Képek csalókák tudnak lenni, konkrétan személyesen a lánynak nagyobb bajsza volt, mint nekem. Na azzal is úgy voltam, hogy oké, azt azért lehet orvosolni. Mondanom sem kell, miután elváltunk, online keresztül mondta, hogy nem én vagyok az embere.


A vicc az egészben, hogy a fentebb említett 'nem tetszett' dolgok ellenére sem lett a dologból nem hogy kapcsolat, de még második találkozó sem.

2020. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13, igen az tényleg vicces tud lenni, amikor nem jön be a csaj, de utána ő pattint le :D
2020. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!