Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan veletek, hogy tetszett egy nő fiatalon, de öregen már nem?

Figyelt kérdés
10-15 év elteltével.

2019. okt. 26. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Ezt élem át nap mint nap. 29 éves vagyok, most volt a gimis osztálytalálkozóm. Hát, azok a csajok akik úgy tetszettek régen, most olyan szavatossága múlt, korai idősödő asszonyokká változtak, akikhez már nem vonzódom annyira. :/

Pedig még egyiknek sincs gyereke sem, mi lesz azután, te édes jó istenem...

Szóval én ebben élek. Sorra vesztik el a nők ebben a korban a vonzerejüket. Egyértelműen az ilyen 19-24 éves nők a preferált korosztályom. A nők sajnos nagyon hamar öregszenek. Ez van.

2019. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

1-es, ahogy a férfiak is.

Először egy kis poci, aztán sörhas, majd a elhagyják útközben a hajukat és megjelenik a Mickey egér frizura.


És akkor jöhet a kérdés...

Nem úgy van, hogy a férfiaknak nem számít annyira a nő külseje?

2019. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Nem úgy van, hogy a férfiaknak nem számít annyira a nő külseje?"


Nem úgy van. Úgy van, hogy a férfiaknál nem számít annyira a nő anyagi helyzete.

2019. okt. 26. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Senkinek sincs sörhasa, senki sem kopaszodik aki már régebben nem kopaszodott meg semmi ilyesmi nincs. Ez csak urbán legenda. A férfiak ebben a korosztályban vonzóbban mint valaha és a jellemük is fejlettebb. A gimiben még kisfiúk voltunk, most férfiak. A nők meg gimiben még csajok, bulák voltak most meg idősödő asszonyok.

Sajnos itt látszik meg nagyon, mennyivel korábban érnek és korábban öregszenek is a nők. A férfiak biológiai órája teljesen más mint a nőké. Mi még csak most kezdünk vonzóvá, sármossá, férfivá válni. A nők meg már hanyatlanak.

2019. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Ez elég gyakori...
2019. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

#4

Az elején azt hittem irónia, aztán rájöttem hülye vagy, ezért inkább nem olvastam tovább xD

F31

2019. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Exem pl. 14 évesen baromi jól nézett ki, most 19 és hááát... Elmegy.
2019. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Mi a fax van veletek? xD

Néha még egy 23éves nő is olyan, mintha kamasz lenne. Persze sokan szépek, formásak, de full gyerekesek.

De sok olyan is van, aki még gyereknek is néz ki.

Nem tudom ti miről beszéltek. Persze, 28-30 körül kezdenek máshogy kinézni, mint aki igazi nő :D

Persze 30 körül is van, aki gyerekes. Meg olyan is van, aki már 45-nek néz ki, de ez nagyon szélsőséges, ritka eset. Legtöbb nő (aki ad magára) nagyon is jól néz ki 30 évesen.

2019. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

A kérdezőnek és a hasonszőrű társainak a tizenéves és korai húszasok kellenek, a többi már kivénhedt öregasszony.

Aztán csodálkoznak, hogy ilyen mentalitással miért nem áll velük szóba egy nő se...?

2019. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
# 2 nem úgy van :D
2019. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!