Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt/Van valaki ilyen helyzetb...

Volt/Van valaki ilyen helyzetben fiatalon?

Figyelt kérdés
Hogy is irjam.18/L vagyok, párommal össze akarunk költözni ha leérettségiztem.Az még 1 év, addig sok minden történhet, ez igaz.Anyámnak már szóba hoztam, de röviden:Szó sem lehet róla.Amit mondott, értelme ez volt.Nem akarja, hogy mi együtt legyünk, stb.Ha én oda jutok, hogy elköltözök, mégis mit mondjak?Hogy álljak ezzel elő?Lehet ez korai még, de annyit agyalok már rajta.Éd ha még olyan nagy veszekedés lesz, akkor biztos hamarabb elmegyek.(Volt olyan, mikor anyám azt mondta, hogy nem érdekli hova megyek, de itt nem leszek,eladja a házat.Akkor ideges volt, apám is az volt, azt a napot soha nem felejtem el).Nekem a barátom fontosabb.Nem vagyunk hu de jó kapcsolatban anyámmal, hamarabb beszélek dolgokról apummal.Volt valaki ilyen helyzetben?Hogy ment el otthonról?
2010. máj. 28. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos lenne tudni, hogy édesanyádnak mi a gondja a pároddal. Enélkül nem ítélhető meg, hogy neked van a szüleidnek van igaza.
2010. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

A szülő az szülő, mindig a legjobbat akarja neked, azért mert valami baja van ezzel az egésszel nem azért van mert unatkozik és nincs más dolga, meg van az oka.

Az hogy különköltöztök meg annyit fogtok elérni, hogy a két fizetésből az egyik számlákra megy és igazából sz*rt se fogtok venni, és sehova nem tudtok menni jó pár évig...

De ahogy gondolod.

2010. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen. Mindenáron arra akar rávenni, hogy itthon maradjak vele, mert elég sokat segítek neki, na meg persze az anyagiakba is besegítsek neki. Ha igazán ezt akarod akkor nem tehetsz mást, a sarkadra kell állnod és meg kell mondanod, hogy felnőtt vagy és ez a döntésed! Mond meg neki, hogy nagyon szereted és amikor csak tudod meglátogatod. Lehet haragszik majd rád eleinte de idővel meg fog békélni.
2010. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A párom elvált. Ezt nem nézi jó szemmel, ezért ellenzi.De jön nálunk, azért jót beszélgetnek, de látom, hogy nem akarja hogy vele legyek.Pedig nagyon rendes a párom, épitkezünk, itt rengeteget segit, mindig hoz amit tud.Igen, saját lábamra fogok állni.Egyenlőre náluk leszünk, az anyja nagyon kedves, a párom beszélt is neki erről, szivesen lát engem.De amint munkám lesz, megyünk külön.Nem hinném, hogy jól érezném magam, nem akarok ugymond rájuk szorulni.
2010. máj. 28. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod?
2010. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
32.Egy kicsit féltünk a kor miatt, de anyum mondta, hogy ezzel semmi baj nincs, ha lenne megmondaná.
2010. máj. 28. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, tudod ezt nehezen nézi egy szülő, bevallom én is nehezen viselném, és első kapcsolatot elvált emberrel kezdeni tényleg nem egy jó ötlet, de a szerelem nem válogat. Próbáld megérteni anyukádat és békében lerendezni a dolgot, anyukád tényleg csak jót akar neked, nem gonosz, nekem legalábbis ez jön le, és te sem vagy buta. Szóval békében :)
2010. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!