Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az akinek nem volt sok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az akinek nem volt sok barátnője, nem élte ki magát fiatalon, az garantált, hogy meg fogja csalni a jövőben a feleségét és szét fog menni a családja?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a férfiakat az idő, a kor csak egyre vonzóbbá és kelendőbbé teszi. Rengeteg férfi van aki fiatalon nem volt valami sikeres a női nemnél, hanem később lesz az, amikor már túl késő, mivel elkeseredettségében az ember megalkudott és keresett egy nőt aki mellett lehorgonyozhat. De ha ne adj isten később más nőknek is megtetszik, vagy üti a markát egy kis pénz, mert bejön neki valami az életben, az automatikusan vonzani fogja a nőket. Ha az ember nem élte ki eléggé magát, akkor szinte biztos, hogy amint egy kicsit sikeresebb lesz, meg fogja csalni az állandó barátnőjét/feleségét, és szét fog menni a család? Inkább érdemes kiélni magad akár 40-45 éves korig is, és utána családot alapítani, mint sem hogy fiatalabb korban belemenj egy biztos válásra ítélt házasságba?
2019. máj. 3. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Aki fiatalon nem volt sikeres, az-az ronda volt később se lesz szebb se kelendőbb.
2019. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb hibája lett volna, ha nem születik "fiatalon" gyerekem. Márpedig ha nem adtam volna esélyt a lehetséges jelölteknek, akkor nem születik. Az anyjával már régóta nem élek együtt. Ettől függetlenül jelenleg is harmónikus párkapcsolatom van, ráadásul nem is először azóta. Noha nem vagyok házasság párti, de ha az lennék akkor a mostani lenne a 3... Szóval számomra a te következtetésed balgaság. Főleg úgy, hogy én is tapasztalom, hogy fiatalon nehezebb volt jó nőt összeszednem, mint most.
2019. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben sok igazság van szerintem, ezen én is törtem már a fejem. Én egyébként kiélni sem tudom magam, meg nyilván családot sem tudok alapítani, bár utóbbira nem is vágyok. Sőt, szerintem tartós kapcsolatra alkalmatlan is lennék.
2019. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Igen!


A siker (Jó meló, ez által jó fizu és abból menő ruhák, menő kocsi, szép fogsor, sport, menő lakás,...)vonzza a nőket, még ha itt a Gyakorin sokan azt hazudják, hogy nem.

És ki az a barom, aki nem élne a lehetőséggel?

2019. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
aki 20 évesen gnóm az 40 évesen se lesz brad pitt
2019. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

5.-nek.


De a 20 éves Bredpit, az 40 évesen, egy válás után, diploma nélkül, lehet lecsúszott lúzer.

A 40-es gnóm, meg benedvesíti a csajokat, a Maserati üléséből.

2019. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor csajok, rajta, vegyetek magatoknak Jaguart meg Maseratit!
2019. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez nem kifejezetten jellemző. Viszont a házas/kapcsolatban lévő férfiaknak más a kisugárzása mint azoknak akik huzamosabb ideig szinglik. Magabiztosabbak és vidámabbak ilyenkor a férfiak, ezért könnyebben is ismerkednek, beszélgetnek ami által vonzóbbá válnak a nők számára. Ha pedig már van egy bizonyos egszisztenciája egy 40-es pasasnak, persze, hogy magabiztosabb mint 20 évesen amikor még csak egy csóró egyetemista/kezdő melós stb. volt, mert már úgymond letett valamit az asztalra. A nagyobb magabiztosság meg ugye általában könnyebb ismerkedést is jelent.
2019. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mielőtt félre értenétek 20on éves egyedülálló férfi vagyok, nem 40-es aki csalja a feleségét vagy nő aki direkt a foglalt pasasokra utazik...
2019. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!