Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki sokáig azt gondolta hogy neki sosem lesz barátja/barátnője, de a végén lett?

Figyelt kérdés
Én nekem mivel nem megy az ismerkedés fiú létere így teljesen azt gondolom, hogy nekem sosem lesz párom. Eddig sem volt még.
2019. máj. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, vannak ilyen drámakirályok/nōk, akik ok nélkül siránkoznak, vagy csak azért panaszkodnak, hogy felhívják magukra a figyelmet, felnagyítanak egy problémát, azzal reménytelennek beállítva a helyzetet. Ezen nincs semmi meglepō, aztán végén lesz s lenyugszanak, remélhetōleg nem nyivognak tovább.
2019. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Vannak ilyenek, de tart ez addig, amíg a béna sràc rég vàrt csaja nem talàlkozik velem. Mert azonnal lecsapok rà, és màr viszem is.


A legegyszerűbb dolog az ilyen lúzerek nőjét lenyúlni. Szóval ne àltassàtok magatokat, ja valahogy be is akad nektek egy nő, nem marad veletek. Aztàn jöttök majd ide sírni...

2019. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
#2 Miért csapnál le rá, neked nincs barátnōd? Ez alapján te sem tudsz megtartani egy nōt, csak az a fajta vagy, aki bármelyik csajra rámászik, aki èl és mozog. Kit érdekel, hogy “lenyúlod”, ha neked úgyis csak egy alkalmit jelent, aztán mész tovább a következōhöz és megint tovább...
2019. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Eszem ágàban nincs megtartani egy nőt sem, mivel nem szeretem a komoly kapcsolatokat. Viszont titkot mondok neked, egy nagyot: nincs is szükségem arra, hogy megtartsam őket, mert nem egy esetben a nők keresnek engem, tehàt megmaradnak azok maguktól. Ràadàsul àltaluk új nőket ismerek meg. Ez azért elég nagy szívàs az àtlag pasinak, aki meg akar felelni a baràtnőjének.


Az meg elég sokakat érdekel, ha valakinek lenyúlom a nőjét. A hàtam mögött mindig valamilyen botrànyt hagyok, és ezt élvezem. Valakinek el kell vinnie a gazember szerepét is, és én vàllalom, mert nekem jól àll. Szemben az àtlag pasival, akinek szarul àll ha keménykedik, mert az anyukàja jó kisfiúnak nevelte.


Na szevasz.

2019. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2: Maximum a bilibe lógó kezeddel csapsz te rá a másik kezedre. :D Menőzik itt valaki mert egyszer leeresztette a kerekét az óvodában Pistikének és vitte a "Nőjét" :D
2019. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Vàgom én, hogy a GYIK ezen rovatàba összefújta a szemetet a szél, és ez az örök szüzek meg a kedves, sikertelen fiúk fóruma, de csak szólok, hogy ahogyan a templomba is betéved 1-2 ateista időnként, ide is beugorhat (röhögni a sok erkölcscsőszön) időnként olyasvalaki, aki màs életet él. Az, hogy te ezt képtelen vagy elfogadni, az a te dolgod.

2019. máj. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!