Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kinevettek valakit azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinevettek valakit azért mert nem volt még barátnője 31 évesen?

Figyelt kérdés
Hülyének nézitek az ilyen embert a háta mögött?
2019. ápr. 16. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nekem is csak 39 évesen lett először barátnőm, pedig egyáltalán nem vagyok hülye.
2019. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézlek hülyének, de egy kicsit bővebben kifejthetnéd miért nem volt még barátnőd?
2019. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Na és miért nem volt?


- Akkora kan, hogy minden nap másik nőt pakol?

- Szellemileg és/vagy testileg sérült/beteg?

- Nettó idióta lúzer?

- Bezárva élt? (javító, börtön, fiúnevelő,...)

- Csóró?

- Langyi?

2019. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt nem. Igazából kinevetni senkit nem szoktam. De nyilván nem mindegy, hogy miért nem volt még neki. Leginkább ettől függ a véleményem. De megalázni senkit nem fogok, akkor sem ha egyébként valóban hülyének tartom.
2019. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak elég érdekesnek tartom...
2019. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 39 leszek, és nekem sem volt, főleg lelki betegségek miatt.
2019. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Van egy nagybátyám, aki már az ötvenet közelíti, és sosem volt barátnője. Igazából nem nehéz megérteni, miért, mikr együtt lógsz vele. Nem ronda ember, munkájában sikeres, de iszonyatosan goromba tud lenni, mikor valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné és humora kb. semmi.


Hülyének nem nézem, csak hát ilyen is van.

2019. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, páromnak is csak 29 évesen lett az első bnője.
2019. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
em nevetem ki, nem nézem hülyének. Ha úgy alakul, akár ismerkednék is vele, de nem valószínű, hogy jól kijönnénk.
2019. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Előző, ezt így látatlanban honnan tudod valakiről, hogy nem jönnél ki vele? Miféle előítélet ez?
2019. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!