Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Első randin mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Első randin mi volt az ami nem tetszett a nőben?

Figyelt kérdés

Ennek ellenére átlendültetek ezen a dolgon, és lett még belőle valami? Ha igen, ti akartátok hogy legyen még randi? Vagy a nő keresett benneteket?

Beigazolódott esetleg a fenntartásotok ezzel kapcsolatban?


2020. jún. 21. 08:06
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
96%

Pár alkalommal volt ilyen:

1,füstölt, mint egy gyàrkémény -előtte nem szólt, h dohànyzik.

2,pàrszor ràkérdeztem még randi előtt, h duci-e, erre sejtelmesen azt a vàlaszt kaptam, h M-es ruhàkat hord...megjött a randira és egy alma alkatú, 85-90kilós csaj volt, 165centi mellé.


#wasted

Egyikből sem lett semmi, hosszú tàvon.

2020. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Lábfétises vagyok.

Nem tetszett, hogy ápolatlan volt a lába.

2020. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MolotovPunk ***** válasza:
96%
Egyszer egyik randin csajnak szó szerint sárgák voltak a fogai és rossz lehelete volt.Megakart csókolni,de én inkább elfordultam.Később telefonon még keresett,de többé nem randiztam vele...
2020. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon duci volt, tinderen meg teljesen sportosnak írta le magát.

Alapvetően nem zavart volna hogy duci, de az hogy hazudott, az igen.

2020. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
alapból kijelentett, hogy nem tervez velem semmit, én se tervezzek vele semmit.. de azért a randit végigülte.. mint egy passzív szellem.
2020. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az érdekel inkább, hogy egy egy negatív tulajdonság ellenére is lett második randi.

Mi az ami még megbocsájtható volt a randin?

2020. jún. 21. 09:58
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Általában az, hogy túl buta volt ahhoz, hogy beszélgetni tudjon.
2020. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es. Hol ismerted meg hogy randin derült ki hogy buta a beszélgetéshez? Előtte nem beszélgettetek? Ha igen, akkor miért lett belőle randi?
2020. jún. 21. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Neten ismertem meg, és olyankor igyekszem minél hamarabb találkozni a lánnyal. Egyrészt mert ha én nem hívom randira, akkor elhívja más, másrészt mert ott derülnek ki jobban a dolgok. Így fordulhatott elő ilyen.
2020. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az volt kellemetlen, amikor beültünk egy kávéra, és kiderült a csajról, hogy elég nagy potyaleső. De akkor azt hittem, csak az elején látom így. Összejöttünk, sajnos beigazolódott, így nagyon hamar leléptem, mielőtt lehúzott volna. De legalább keféltünk :)

Egyébként az a gáz az egészben, hogy évekkel később beszélgettem vele, és semmit nem változott.

2020. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!