Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem beszélgetni egy lánnyal facebookon. Jól elvagyunk, elhülyülünk. Telefonon is órákat beszélünk hol hülyeségekről, hol komolyabb dolgokról. Többnyire ő ír rám. (5-6 óránként minimum). Mondtam neki, hogy találkozzunk, de azt mondta majd csak nyár közepén ér rá, mert addig sulizik meg bevan táblázva (és leírta mivel, de nem részletezném). Én folyamatosan adom neki a jeleket, hogy tetszik nekem, de ő visszafelé kb semmit ezzel kapcsolatban. Azt mondta, hogy egy kapcsolat nála nem alakul ki egyből, tehát először összebarátkozik az egyénnel. Na most ez csak nekem tűnik egy csúnya friendzone-nak? 3 éve szakított az első (és egyetlen) párjával és vele azóta is tartja a kapcsolatot/ tanácsokat kér tőle. Érdemes ezt így továbbvinni vagy már halálra van ítélve a dolog?

2020. jún. 19. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

"Azt mondta, hogy egy kapcsolat nála nem alakul ki egyből, tehát először összebarátkozik az egyénnel."


Ha bejönnél neki, már rég alattad feküdne. Felejts el ezt a nőt, csak szívat.

2020. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd....
2020. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kornikus00 ***** válasza:
100%
Felejtős
2020. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi jó nem lesz, szóval hagyd.
2020. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Telefonon is órákat beszélünk hol hülyeségekről....


Hát barátom, itt már hibáztál. Ingyen szórakoztattad órákon át, klasszikusan, kihasználható bétabalek módjára és ezzel olyan szinten barátzónába vágtad magad, hogy öröm nézni.


1. nem szórakoztatjuk a nőket hetekig. Minden üzenetváltással/hívással csak közelebb kerülsz ahhoz, hogy úgy tekintsen rád, mint egy szerencsétlen alakra, akit a szex reményében a végtelenségig lehet túráztatni


2. ha egy nő bármilyen kifogással jön a találkozásra, azonnal ejted. Kivéve, ha ő ajánl fel egy alternatív lehetőséget találkozásra. Ha egy nőnek bejössz, alig várja, hogy találkozhasson veled. Ha kifogásokat hallasz, megpróbálja húzni az időt, hogy még foglalkozzál vele, mert ugye élvezi a figyelmet, de egészen biztosan nem akar tőled az égegyadta világon semmit és ezen semmit sem fogsz tudni már változtatni.


3. nagyon könnyű ám nem bekerül a barátzónába. Nagyon rövid időn belül meg kell értetni a nővel, hogy pontosan 2 választási lehetősége van: vagy dugunk vagy semmi sincs. Ha nem akar lefeküdni veled, semmi gond, de akkor viszlát. Ilyen egyszerű.


4. szívesen

2020. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet hogy igazuk van azoknak, akik előttem írtak, de! azt azért hozzá kell tenni, hogy nem egyszerű az ismerkedés sem. Nyilván ahhoz, hogy valakit igazán megismerj/kiismerj, sok idő kell.

Én például jobban jártam volna, ha az első barátomat előbb megismerem, mint hogy összejöjjek vele. Nagyon sok időbe telt, mire észrevettem a problémákat a személyiségével. Lehet, hogy csak óvatos próbál lenni.

Bár az óvatosság nem indokolná azt, hogy ne találkozzatok előben, hisz leginkább úgy tudod megismerni a másikat.

2020. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valójában én is az óvatosságra gondolok, mert ő nem ez a tipikus attention whore divatp*csa ahogy észrevettem. Azokat igyekszem is kerülni. Csak az a szokatlan, hogy szidja az előző partnerét, meg hogy milyen mérgező kapcsolatuk volt és ráadásul a csávó még meg is csalta aztán erre jön az, hogy amúgy azóta is jóban vannak meg mindent megbeszélnek. Konkrét találka időpont egyébként meg van beszélve, de nekem valamiért bűzlik valami az egész dolog körül.
2020. jún. 19. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kezdenek olyannal,aki szidja az előző partnerét. Egy,az öt és nem az exet minősíti,kettő meg mindig jóban van vele és ennek ellenére szidja öt a háta mögött ? Valószínűleg a három ev alatt,amit külön töltöttek ugyan de végig beszélgetés és tartottak a kapcsolatot,nem tudta megfelelően lezárni az előző kapcsolatát és vannak meg érzései az exe fele. Én a helyedben megprobalnam kicsit határozottabban mondani neki,hogy talizzatok,és ha azt mondja hogy nem és nem ajánl másik időpontot akkor offos. Bár szerintem ha tényleg annyira tetszenel neki,akkor nem lenne ennyire betablazva. Mindenkinek arra van ideje,amire ő maga szívesen szakít.

21N

2020. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igaz egyébként. Aludtam rá egyet és picit tisztábban látok. A tegnap délelőtti beszélgetésünk rávilágított a valódi szándékaira (ami a szórakozás és kihasználás többnyire). Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ebben a témában mindig naiv voltam, de ezentúl mindig előbb az agyamra hallgatok inkább.
2020. jún. 20. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy sikerült jobb belátásra terned! Sok sikert,ismerkedesnel inkább az észre kell hallgatni és ne aggódj,lesznek meg lányok bőven,akik tényleg normálisak 😊

21N

2020. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!