Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Nem boldogulok az ismerkedéssel. A családom szerint nem vagyok elég nyitott, és ez elriasztja a férfiakat. Hogyan kell nyitottnak lenni?


Kérlek ne írjátok, hogy olvassak róla egy könyvet. Kerestem könyvet, de nem találtam. Ha ismertek konkrét kötetet, a szerzőt és a könyv címét írjátok le. Köszönöm.


21/N



2020. jún. 19. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sehogy. Így vagy önmagad. Valaki, nem is egy ember, biztos pont ilyet keres.
2020. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Hogy érted, hogy nem vagy elég nyitott?
2020. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ahogyan a különböző nyilvános tereken (egyetem, könyvtár, kávézó, stb) viselkednek és kommunikálok az elutasító, zárkózott, nem nyitott a családtagjaim szerint. (Gesztikuláció, mimika, hanghordozás, stb.) Pedig én próbálok nem csak kedves, de nyitott is lenni. De úgy tűnik, a szavaim nem elegendőek, hogy a többit ellensúlyozzák. Eleve az olyan helyzetekben, ahol az emberek állítólag megszólítják egymást, ismerkednek, ott se szól hozzám senki. Ha én szólítok meg valakit, általában az is kellemetlen és katasztrofális, épp az ellenkező hatást érem el vele mint szeretném.

Meg azok a pasik is, akik minden egyes lányt megpróbálnak felszedni a tásaságból, ha van barátja, ha nincs, nálam soha nem próbálkoznak, még csak nem is szólnak hozzám.


Az én elméletem szerint nem zárkózott vagyok, hanem ronda. De megfogadtam, hogy adok egy esélyt a családtagok tanácsainak és ők azt tanácsolták, hogy legyek nyitottabb.

2020. jún. 19. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Bocs hogy ezt kérdem, de a külsőd rendben van?

A túlsúlyos lányokat szokták így pasik figyelmen kívül hagyni.

2020. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mint az élőző kommentemben leírtam, "Az én elméletem szerint nem zárkózott vagyok, hanem ronda. De megfogadtam, hogy adok egy esélyt a családtagok tanácsainak és ők azt tanácsolták, hogy legyek nyitottabb."


Nem vagyok kövér. Legalábbis nem annyira. 38as ruhaméretet hordok. Nem tudom hány kiló vagyok, évek óta nem mértek le. De az arcom sajnos nagyon ronda, és még nem volt pénzem plasztikai sebészre. Abban sem vagyok biztos, hogy az arcom egyáltalán helyrehozható-e.

2020. jún. 19. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy jó pszichológust. hidd el, hosszú távon ez éri meg :)


23l

2020. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A családod vagy egyéb elfogult emberek nem fogják közölni, ha az a gond, hogy ronda vagy. Helyette jönnek az ilyen hangzatos pszichodumák. Őszintén: láttál már olyan szép, vonzó nőt, akinél még társaságban vagy azokon a helyeken/alkalmakkor, ahol/amikor ismerkedni szokás, sem kezdeményez senki? Én még nem (szintén ronda nő vagyok egyébként). Inkább az ellenkezőjét látom, pl. megállítja a rendőr szondáztatni, utána már keresi is fb-on meg ilyenek...
2020. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond, hogy hiába próbálsz nyitott lenni, a kisugárzását az embernek nem lehet megváltoztatni. Érzik az emberek, hogy valójában nagyon önbizalomhiányos vagy. És ez az, ami gátat szabhat az ismerkedésnek. A családodnak abban igaza lehet, hogy a gesztusaid elárulják az önbizalomhiányodat, mégha a szavaid nem is. Ugyanis sokkal nehezebb manipulálni őket.
2020. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!