Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek jobban, hogy legyek nyitottabb, sikeresebb a nőknél?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok sem nagyon visszahúzódó, sem nagyon nyitott nagyszájú. Sokszor nehezen kezdeményezek beszélgetést más emberekkel, de ha egyszer megvan a közös téma akkor könnyen tudom folytatni azt. Alapból olyan típus vagyok, akinek ha nincs társasága, elvan magával egész nap, megvagyok mások nélkül. Csajokkal való ismerkedésnél ez egyértelmű hátrányom, nagyon nehezen nyitok, de aztán ha van már valami közös téma, akkor jobban megy. Nem vagyok az a nagyszájú rámenős ember, akit a legtöbb lány kedvel.


Régebben eléggé önbizalomhiányos voltam, és ez valószínűleg annak a "maradéka". Mostanra ezt többnyire sikerült lebontanom, célokat tűztem ki tanulásban és munkahely szerzés terén egyaránt, amelyek felé jól haladok. De mégis van egy ilyen kényszeres érzés bennem ami időről időre előjön, hogy szándékosan alsóbbrendűnek tekintem magamat másoknál. Pedig tudom hogy erre nem lenne okom.

Ebből fakad az szerintem hogy néha nagyon bezárkózok, illetve az hogy a legtöbbször nem tudok elég nyitott, vicces, ezáltal szórakoztató lenni a lányok számára.


Eddig egyszer volt barátnőm, vele máshogy volt mert jött a semmiből, és nagyon egymásra találtunk. Ott ment mint a karikacsapás mert hasonlóak voltunk, de azóta egy lánnyal sem volt ilyen élményem (lassan 2 éve). De most már tudom hogy nem várhatok újra egy ilyen lányra, muszáj kezdeményezni, keresgélni mert nem lesz mindig akkora szerencsém hogy jöjjön magától. Hogy legyek nyitottabb, lazább, jobb beszélgetőpartner?



2018. jún. 24. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Például


1. szokjál le arról, hogy összehasonlítgasd magadat másokkal (ebből fakad a kisebbrendűségi érzés),

2. érdekeljen jobban a másik ember, mint személyiség. Akkor jobban fogsz tudni akár beszélgetést kezdeményezni is. És megtanulsz úgy kérdezni, hogy az nem lesz tolakodó, és tetszeni fog a másiknak (mert az emberek többsége szeret magáról beszélni).

2018. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pénz és sárm.
2018. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak győzni is kell lóvéval annál a nőnél akit a pénzeddel szedtél föl :D
2018. jún. 24. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, én senkit sem szedtem még fel a pénzemmel. Nálam ott a sárm :D
2018. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor máskor helyesen add meg a logikai kifejezést:


Pénz VAGY sárm


ezek szerint.

2018. jún. 24. 21:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Minimális pénz természetesen nálam is kell. Nem szeretne senki, ha hajléktalan lennék és nem tudnék normális ruhákat felvenni. Az és pénz kb. mindenhez jöhet az életben :D
2018. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ha nem tudok normálisan beszélgetést kezdeményezni, úgy viselkedni, beszélgetni hogy az felkeltse a lányok érdeklődését akkor ba_zhatom a pénzemet :D Nekem inkább itt áll meg a tudomány.
2018. jún. 26. 18:24
 8/15 anonim ***** válasza:

"De ha nem tudok normálisan beszélgetést kezdeményezni, úgy viselkedni, beszélgetni hogy az felkeltse a lányok érdeklődését akkor ba_zhatom a pénzemet :D Nekem inkább itt áll meg a tudomány."

Képes voltál értelmes magyar mondatokat összerakni. Más egy "helo lyarunk" szöveggel is sikerrel jár. A pénz meg kompenzál kb. mindent :D

2018. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
JA
2018. jún. 26. 19:19
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja csakhogy ez nem elég :D

Szórakoztatni kell őket, viccesnek kell lenni, stb..

Azért szeretik az olyanokat akik lökik folamatosan a rizsát, teljesen mindegy hogy értelmetlen dolgokról...

2018. jún. 26. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!