Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben hogyan közeledjek hozzá, ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a lány. Munkatársak vagyunk egy gyárban, de ő az irodában dolgozik, én pedig a termelésben, nagyon ritkán jön ki hozzánk, amikor mégis, akkor igyekszem beszélgetni vele, mosolyogni rá, vagy bármi amivel felkelthetem a figyelmét, de ez kevés az ismerkedéshez szerintem. Érthető, hogy én nem mehetek be az irodába társalogni, Ő sem nagyon töltheti kint az időt a termelésben. Nem együtt járunk ki szünetre, nem együtt érkezünk és végzünk... Baráti társaságunk, sőt lakhelyünk sem ugyanaz. Hogyan lehetne hozzá közeledni? 25/L, 21/F
2018. jan. 25. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik alkalommal amikor kimegy hozzátok hívd el kávézni valahova, esetleg sétálni vagy csak szimplán megmondod neki hogy szivesen beszélgetnél vele melóhelyen kívül is.


Ha rákérdez hogy miről vagy miért, mond neki hogy semmi különös csak szivesen beszélgetnél vele, esetleg hogy szimpatikus neked és emiatt.


Semmiképp ne hívd őt randizni.


Ez olyan szóhasználat ami azonnal feszültséget okoz az emberben.

Mert ha randizni kell akkor ki kell öltözni akkor meg kell felelni, akkor tudja hogy tetszik neked és ha külsőre nem kelted fel nagyon az érdeklődését lehet inkább el se akar majd menni.


A "randizás" szóval kinyírod az egyenlő esélyekkel való indulást és a kezébe adod hogy ő tetszik neked ezért döntsön arról hogy kellesz-e neki vagy sem.


Ezzel alapvetően megölnéd azt a lehetőséget hogy a beszélgetés és a belsőd miatt te keltsd fel az ő érdeklődését.


Ha elhívod és eljön akkor jöhet a második lépés.

2018. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"Nem találom a mobilomat, megcsörgetnél? Köszi! Ja, itt volt a zsebemben!" Már írhatod is be a számát.
2018. jan. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a válaszod :) egyenlőre randiban én sem gondolkodtam, először kicsit ismerjük meg egymást, ha kölcsönös a szimpátia akkor jöhet az általad említett második lépés, a randi. De nem túl korai elhívni valahova, még ha csak beszélgetésről is van szó? Igaz, máshogy hogy ismerkedhetnénk?! csak furcsa ez a helyzet... illetve nem fogja félreérteni, randinak gondolni?


#2 Ez nagyon gyenge :D

2018. jan. 26. 01:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Van egyszerűbb megoldás is, facebook-ot kérsz tőle és ha megadja bejelölöd és írsz neki.


Csak ez túl nagy kockázat mert lehet hogy olyan butaságokat fogsz írni mint most.


Ki beszélt arról hogy a második lépés a randi ??


Kisebb regényt írtam róla hogy miért ne legyen randi de ezek szerint nem sikerült megérteni.

2018. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismerem a facebook profilját, pár szakmai jellegű szót váltottunk is ott, de az ilyen ismerkedésekről eddig jót nem tapasztaltam, ezért inkább azt hanyagolnám. Egy helyen dolgozunk, adott a lehetőség a személyes ismerkedésre is, erről a lehetőségekről kérdezek éppen. Illetve nem biztos, hogy egy 25 éves nő facebookon szeretne ismerkedni.

Nem írtam butaságot, senki nem beszélt konkrétan a randiról, és megértettem amit írtál, de második lehetőségben már többet látnék egy "csak beszélgessünk" dolognál, persze csak akkor ha jól sikerül az első találkozó. Ha azt látom több idő kell akkor természetes, hogy nem beszélünk randiról. :)

2018. jan. 26. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy az irodából melóssal fog ismerkedni. :)
2018. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# Aki az irodában dolgozik az nem melós?

egyébként meg mi a szempont? szégyen a fizikai munka? vagy buta a fizikai munkás? érettségiig eljutottam, sőt szakmám is van, szerintem neki sincs több, "csak" egy adminisztrátor úgymond, nem pedig valami nagy ész a gyárban, akik valóban lenézik a munkásokat :) vagy a pénz számít? többet lehet keresni a gyár azon területén, amin én vagyok, mint némelyik irodai fotelban. Egyébként meg korábban Ő is a termelésből került be az irodába, mint ahogy sokan mások tőlünk :) Most már kíváncsian várom az elméleted, hogy mire alapozod a kijelentésed.

2018. jan. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!