Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az alábbi helyzetben hogyan...

Az alábbi helyzetben hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Ami a szabadidőmet illeti, nem vagyok szociális típus, nagyjából egy állandó baráti társaság tagjaival tartom a kapcsolatot, új emberekkel nem nagyon ismerkedek. Az általam látogatott közösségi helyek a következők: néha valami kocsma a már említett társasággal, közért és egyéb hasonló kategóriájú helyek, illetve tömegközlekedési járművek. A helyzetet bonyolítja, hogy ennél többre általában nincs is igényem, vagy éppenséggel nem érdeklődöm irántuk (pl. zenés szórakozóhelyek nagy része kizárva este nehezebben megközelíthető lakhelyem, de főleg metálkedvelő mivoltom miatt), nagy ritkán pedig egyenesen elegem van abból, hogy másokkal egy levegőt szívjak. Továbbá bizonyos egyéb körülményekből adódóan (mely se nem illegális, se nem titkolandó, csak a legtöbbek számára rém unalmas) meglehetősen sokat is utazgatok.

Tudok találni e helyzetben valami kiindulópontot, vagy inkább gyökeresen változtassam meg az életemet, és legyek e csodás társadalom aranyos, szeretnivaló mintapéldánya?


2014. aug. 17. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz meg új embereket akkor lányokkal sem fogsz megismerkedni. Miért utazgatsz?
2014. aug. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hobbi.

Bár lehet, hogy a "járműb**i" kifejezés találóbb lenne, igaz, nyersebb is.

2014. aug. 17. 03:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2014. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hűű, motoros vagy?:)


vagy csak repülőmakett-önképzőkörbe jársz?

2014. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!