Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Elszigetelten élek. Nem vagyok antiszociális, csak az Isten háta mögött élek, ahol a szórakozási lehetőség a sarki talponálló a nagyon részeg Józsival és Bélával. A barátaim szanaszét, így velük értelemszerűen nem tudok semerre sem menni.


Persze görcsösen sem akarom keresni a szerelmet, de tudom, hogy így jelen helyzetben nem fog bekopogni magától egy lány sem kosarában a szerelmünkkel :)


Igazából ötleteket várok arra, hogy milyen helyeken, hol ismerkedhetnék. Mondjuk megoldani is nehézkes, nagyvárostól messze lakom, de amit az ember akar....


Köszönöm. 28/F


2016. okt. 30. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkahely?? Ott nincsenek nők?
2016. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De vannak, viszont ők lassan nagymamák lesznek :) Amúgy sem lenne szerintem jó ötlet munkahelyen ismerkedni.
2016. okt. 30. 20:34
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Ismerkedj a neten...Az egy BELEVALÓ csókának tuti,és pehelykönnyű terep...De ugye nem vagy lúzer?
2016. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A társkeresőt egyelőre nem venném igénybe.


Titusz, a te olvasatodban ki számít lúzernek? Csak, hogy be tudjam magam sorolni :)

2016. okt. 30. 20:44
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Netes értelemben az,akinek nincs tehetsége a netes kommunikációhoz...Tudod...Olyan ürge,aki ott ül órákig a csajszi adatlapja előtt,és félnapi agytorna után is csak annyit tud bepötyögni a gépbe hogy:"Cső...Mizu"...Ezt értem a "netlúzer" kifejezés alatt...Ha te is ilyen vagy,akkor felesleges a neten próbálkoznod,de ha van érzéked a netes kommunikációhoz,akkor olyan terepet,és lehetőségeket találhatol a közösségi oldalak világában,mint egy tenyészbika, aki beszabadult egy tehénfarm kellős közepébe...
2016. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát félig igaz rám, amit írsz. Szeretem jól átgondolni, hogy hogyan kezdjem el a beszélgetést egy lánnyal neten (akár több órát is agyalok rajta). Viszont amit írok az sosem cső, mizu? Tudom, hogy ez gáz.


Most például ismerkedtem egy lánnyal neten (egy városban dolgozunk). Frappáns szöveggel ráírtam, viszont a beszélgetésünk meg is halt kb 2 perc alatt. Feltettem egy kérdést ezen a héten hétfőn este, azóta nem válaszolt :) :)


Szóval annyira azért nem megy jól neten szerintem, vagy csak a lány nem volt rám kíváncsi, mert beszélgetni tudok, viszont ahhoz partner is kell.

2016. okt. 30. 21:45
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Amit írtál magadrol,az meglehetősen beszédes, valóban...Attol tartok,hogy a "netes nőszédítés" az tényleg nem neked való dolog akkor...Mást nem tudok ez esetben javasolni,csak azt,hogy KÉRDEZD VÉGIG A ROKONI KÖRT,hogy nem-e tudnak valami hozzádvaló szingli lányrol az ismerettségi körükben...Aztán ha van ilyen,(Azért, kell hogy legyen!)akkor próbálkozz be nála célirányosan,vagy mond meg a szüleidnek,hogy beszéljék le ők a dolgot a lány szüleivel...A régi időkben is jórészt így mentek a dolgok faluhelyen...
2016. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!