Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eddig az a bezárkózott "kocka" voltam (nem csak játék), de most változtatni szeretnék..

Sajnos az előző okok miatt baráti társaság sincs ahova csatlakozhatnék, akik meg vannak azok közül senki sem lakik a közelben és ha vége a hétnek, mindenki örül hogy mehet haza az egyetemről.. A beszélgetés elkezdése is nehezemre esik, ha elkezdik semmi problémám nincs, de kezdeményezni nehezen tudok sajnos ha számomra szimpatikus (nemtől független) vagy lánnyal kellene beszélnem a problémám fokozódik.


Változni szeretnék, csak nem tudom hogyan, hol kezdjem..?

Ha valakinek van ötlete, tapasztalata (sikeresen "változott"), minden választ örömmel fogadok és pontozok :)

F/21



2016. okt. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Már most szólok, hogy az internetet kerüld, méghozzá a létező legnagyobb ívben. A személyes kontaktokra alapozz, igaz, hogy ott azonnal nyilvánvalóvá válik, hogy nem jössz be valakinek, de legalább nem fogod magad illúziókba ringatni.
2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Interneten, Tinder,...stb. nem terveztem annak ellenére, hogy valamiért itt még kezdeményezni is mernék...

A főbb problémám az hogy nem tudom hol lehetne ismerkedni, mivel annyira "válogatós" vagyok, hogy nem a buli/pláza cicákkal akarok ismerkedni. De ez az itteni bulizóhelyeinek 99% kilövi (legalábbis amit kívülről látok amikor elmegyek mellettük)

2016. okt. 26. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)


Melyik városban laksz? :) 21/L

2016. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeged
2016. okt. 26. 20:03
 5/7 Taushi ***** válasza:

Szia!

Nos jómagam is kocka voltam, meg hát vagyok is még mindig valamennyire. Olyan 3 éve én is szerettem volna változtatni a dolgon, hogy ne legyek zárkózott.

A lényeg, hogy az elején próbáld kicsiben kezdeni. Ha tömegközlekedsz mondjuk kérdezd a melletted álló lányt nőt akárkit elment-e már a busz, vagy bármi apró hasonló dolog, amivel tudsz kezdeményezni. Figyeld a reakcióját. Én netes társkeresőkkel kezdtem, még ha nagyon kevés is az esély rá, hogy bármi összejöjjön akkor is érdemes megpróbálni. Egy jó kép, és egy jól kitöltött profil az alap. Merj írni személyre szóló leveleket, ami eszedbe jut a profiljáról pl.

Én pl. elég dagadt vagyok, elkezdtem odafigyelni az étkezésre, több testmozgás, ha akárhova megyek nem zárom ki a környezetet.

Mit tehetsz még? Próbálsz magadon fejleszteni, akár külsőn, akár legyen több pénzed, amit úgy érzel.

A lényeg, hogy szerezz tapasztalatot, az legyen a cél. Mindegy, hogy jobb vagy rosszabb.

25F

2016. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek az előttem szólóval: bárhol, akár a buszmegállóban, akár az üzletben, vagy egyszerűen csak az utcán. Ahogy írod egyetemista vagy, talán ott lenne a legegyszerűbb.


Biztos voltak barátaid, vedd fel Velük újra a kapcsolatot és társulj Hozzájuk, hátha abban a körben legalább az első lépést meg tudod tenni ahhoz,hogy kinyílj a világ felé.

2016. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mellette érdemes azért néha kilépni a komfortzónából és elmenni bulisabb helyekre is, mert néha a zárkózott lányokat is elrángatják a barátnőik az ilyen helyekre. A barátommal mi is eléggé otthonülősek vagyunk, aztán mégis egy koncerten ismerkedtünk meg.
2016. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!