Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek jobban, hogy legyek nyitottabb, sikeresebb a nőknél?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok sem nagyon visszahúzódó, sem nagyon nyitott nagyszájú. Sokszor nehezen kezdeményezek beszélgetést más emberekkel, de ha egyszer megvan a közös téma akkor könnyen tudom folytatni azt. Alapból olyan típus vagyok, akinek ha nincs társasága, elvan magával egész nap, megvagyok mások nélkül. Csajokkal való ismerkedésnél ez egyértelmű hátrányom, nagyon nehezen nyitok, de aztán ha van már valami közös téma, akkor jobban megy. Nem vagyok az a nagyszájú rámenős ember, akit a legtöbb lány kedvel.


Régebben eléggé önbizalomhiányos voltam, és ez valószínűleg annak a "maradéka". Mostanra ezt többnyire sikerült lebontanom, célokat tűztem ki tanulásban és munkahely szerzés terén egyaránt, amelyek felé jól haladok. De mégis van egy ilyen kényszeres érzés bennem ami időről időre előjön, hogy szándékosan alsóbbrendűnek tekintem magamat másoknál. Pedig tudom hogy erre nem lenne okom.

Ebből fakad az szerintem hogy néha nagyon bezárkózok, illetve az hogy a legtöbbször nem tudok elég nyitott, vicces, ezáltal szórakoztató lenni a lányok számára.


Eddig egyszer volt barátnőm, vele máshogy volt mert jött a semmiből, és nagyon egymásra találtunk. Ott ment mint a karikacsapás mert hasonlóak voltunk, de azóta egy lánnyal sem volt ilyen élményem (lassan 2 éve). De most már tudom hogy nem várhatok újra egy ilyen lányra, muszáj kezdeményezni, keresgélni mert nem lesz mindig akkora szerencsém hogy jöjjön magától. Hogy legyek nyitottabb, lazább, jobb beszélgetőpartner?



2018. jún. 24. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: Hát, akkor lökd a rizsát is! :D
2018. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tom hogy kell, csak értelmes dolgokról szeretek dumálni (könyvek, tudományok, filmek..). Lehet azért találnak unalmasnak
2018. jún. 26. 19:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj értelmes lányokat találni. Pl. könyvtárban találsz olyan lányokat, akik szeretnek olvasni.
2018. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Könyvtárba tanulni járnak az emberek főleg szerintem. Ki szereti ha tanulás közben akarják fölszedni?
2018. jún. 26. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
#14: Szórakozóhelyeken kívül mindenhova valamilyen céllal járnak az emberek, ez alapján csak ott ismerkedhetnél. Ettől függetlenül rengetegen ismerkednek munkahelyen és akár könyvtárban is.
2018. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!