Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisbabás nővel hogyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabás nővel hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap látok sétálni egy nagyon szép csinos nőt, aki kisbabát tol babakocsiban. Szeretnék vele ismerkedni, mindig egyedül látom, és nagyon bejön. Hosszú szőke haj, divatos, csinos. Kora délután szokott sétálni, sajnos ma nem láttam őt biztos a rossz idő miatt. Hogyan kell kezdeményezni olyan nőnél akinek ilyen pici babája van?
2018. febr. 13. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Arra nem gondoltál, hogy annak a babának nyilván van apja is?
2018. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már a "nagyon szép csinos"-nál kapásból feladnám a dolgot, itt meg még ezen túl is egy rakás nehezító körülmény van. Legény vagy a talpadon, ha ilyen szituációban talpraesett férfi tudsz lenni.
2018. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért baj az, hogy csinos? És mindig egyedül látom mint írtam. Akkor hol az apja?
2018. febr. 13. 20:01
 4/14 anonim válasza:
85%
Lehet,hogy dolgozik az apuka
2018. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
En is mindig egyedül setaltam a kislanyommal, mivel az apja dolgozott.
2018. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is az volt az első gondolatom,hogy van párja. Az én férjem beosztása is olyan,hogy álatában egyedül sétálok a gyerekekkel. De nyilván ettől még előfordulhat az is,hogy valamiért egyedülálló.

Ha mindenáron meg akarod valahogy szólítani akkor mondjuk kint kéne tartózkodnod neked is az utcán amikor arra jár. Ha magamból indulok ki akkor,amikor babával sétálok nem engedek senkit se a babakocsi közelébe... De mondjuk ha valakit rendszeresen látok azzal szivesebben állok szóba.

2018. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

persze hogy látod gyakran mert gyeden van.

a faterja meg dolgozik.

amúgy nehéz ügy,mert ilyenkor a nők másvilágban léteznek.

ezért van,hogy észre sem veszik,hogy az járda közepén tolják a kocsit,vagy a bicikli úton,vagy hogy nem néznek körül amikor letolják a kocsit a zebrán.

csak a gyerek létezik ilyenkor,úgyhogy esélyed az nem sok.

2018. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Mivel apa dolgozik, a gyereknek meg napal is jó ha kinn van :D
2018. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Látod, azonnal oltanak, hogy párja van. Egyedül álló anyukák meg, hogy hol ismerkedjenek.

Jó, ha sokszor lát és rögzül, hogy oda tartozol a környezethez. Utána más sokkal könnyebb szóba állni, bármi semleges dologgal. Párja van, azt úgy is gyorsan meg fogod tudni. Szerencséd van és nincs, akkor lehet közelíteni.

2018. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen erre nem gondoltam. Én dolgozom és akkor szoktam látni őt. Holnap megszólítom hátha...
2018. febr. 13. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!