Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemi épületben/könyvtárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi épületben/könyvtárban hogyan ismerkedjek? 19/f

Figyelt kérdés
Mert mostanában bejárok (jobb később mint soha) tanulni és vannak aranyos szimpatikus lányok, szemezni is szoktam csak nem nagyon van ötletem, hogyan tovább. Mivel ugye általában mindenki tanul ezért is fura lenne ha odamennék beszélgetni vagy nem? Egyébként nem nézek ki rosszul, szemezgetés meg ilyesmi mindig van buszon, villamoson, városban itt-ott de nem nagyon szokott ennél tovább menni a dolog.
2017. ápr. 26. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Könyvtáros vagyok, bár nem egyetemen, de megosztom saját tapasztalatomat. Könyvtárba NEM ismerkedni járnak az emberek, hanem olvasni és tanulni. A könyvtárban ILLIK csöndben lenni.

Találj légyszi más helyet az ismerkedésre.

Max, ha a könyvtárossal akarsz párkapcsolatot, vele egyszerűbb dolgod van, mert ő kerül leginkább közvetlen kontaktusba az olvasókkal.

2017. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jójó de egy csomóan beszélgetnek egymással csak szólok, sőt még csapatostól is dumálnak meg eöhögcsélnek :) nem tisztelik a könyvtár csendjét :DDD
2017. ápr. 26. 22:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Eöhögcsélnek= elröhögcsélnek ... blájen :D
2017. ápr. 26. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
oké, akkor menj a sok birka után, ennyi, ha neked ez kell
2017. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemi könyvtárban van egy olvasós rész és egy számítógépes kabinet rész, ez utóbbiban géppel tanulnak az emberek, vagy 2 tnaulás között pihennek, filmeznek stb. Én úgy jöttem össze a barátommal annó, hogy közös ismerős által összeismerkedtünk, és mivel ő bejárós volt, minden lyukasórában ott filmezett stb., így én is társultam hozzá. Záráskor beültünk egy sörre, másnap ugyanez. Kb. 2 évig ot lógtunk szinte mindig. De úgy konkrétan ott nem ismertem meg senkit
2017. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Menj oda, kérdezd meg, hogy mit tanul, stb. Mondd, hogy szimpi, kérd el a számát, aztán hagyd tanulni, h nagyon elfoglalt
2017. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvtárban ismerkedtem meg a barátnőmmel.


Megszólítottam és elhívtam sétálni-beszélgetni-meginni valamit, velem jött, azóta együtt vagyunk.

2017. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
100%
"Szióó! Bocsesz, hogy megszólítalak, de olyan lüke vagyok, hogy 3 év alatt sem jegyeztem meg hol van a büfé... Ha elkisérsz meghívlak egy kávéra..."
2017. ápr. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

majd szólj ha bejött...

2017. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackSword ***** válasza:
Bejött... Azért irtam le...
2017. ápr. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!