Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm és fogalmam sincs,hogy hogyan ismerkedhetnék velük.

Nem is tudom,hogy mit mondjak nekik,ha odamegyek?



2017. febr. 4. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
legyél bunkó, a többségnek bejön. :D
2017. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem menj oda! Próbálj vele szemkontaktust teremteni, ha visszanéz és keresi a tekinteted, akkor egy mosoly. Ha visszamosolyog, akkor odalépsz hozzá, és köszönsz.
2017. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben,és utána? Ha odalépek hozzá mit mondjak?
2017. febr. 4. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:

-Szia.

-Szia.

-László/Dénes/Elemér vagyok. - Nyújtod a kezed és kezet fogsz vele - Ismerek itt egy jó kávézót. Meghívhatlak egy kávéra vagy valamire?

2017. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy láttam, az ablakon át, hogy nagyon szépek a melleid! Megmutatnád, valóban jól láttam - e?

Tuti siker! ;) :D

2017. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
:D
2017. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia cica! Van gazdád?
2017. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer egy fiú csak úgy random odajött hozzám és megdicsérte a plüssfigurát a táskámon, nagyon talpraesett volt és kedves, egy picit volt csak zavarban , de még ez is jól állt neki. Mondta, hogy még nem látott ilyen lökött lányt, aki gyerekeknek való tárgyat hord a táskáján és szívesen megismerkedne velem. Teljesen levett a lábamról, de vissza kellett utasítanom, mert már volt barátom.


Ha csak úgy odaállítasz valaki elé, hogy meg szeretnél vele ismerkedni az kevés, nagy eséllyel el fog utasítani. De ha pl. egy dicsérettel indítasz, és nem egy közhelyes gagyival, hogy "szép a hajad" azzal már felkeltheted az érdeklődését. Mit tudom én, az egyetemen az XY órán olyan szenvedéllyel tartotta a kiselőadását, hogy egyből láttad, hogy ő különleges. Ezt persze a saját szavaiddal mondd el, ne legyél modoros.


Ha pedig valakivel naponta találkozol a suli miatt, akkor még külön trükkök sem kellenek, mert ha sokat találkoztok akkor szépen lassan ki fog köztetek alakulni valami.


Az is segít, ha nem teszed a lányokat piedesztálra, ők is ugyanolyan emberek, mint te. Ugyanúgy kell velük beszélni, mint amikor átigazolsz a másik focicsapathoz és haverkodni kezdesz a fiúkkal. Ha jó társaság vagy, akkor a lányok is fognak feléd lépéseket tenni, és úgy könnyebb dolgod lesz.

2017. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!