Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem vagyok elég nyitott a férfiak felé. Nem tudom, hogy ezt a kisugárzásomon veszik-e észre vagy mind, de ezt már többen is mondták nekem.

Az egyik volt munkatársnőm is mindig azt mondogatta, hogy engem egy félszeg srác meg sem merne szólítani olyan "tartásom van"! És ezt a "tartás" dolgot már másoktól is megkaptam. A volt gimis osztálytársam is azt mondta, hogy engem 5 év alatt nem sikerült megközelítenie akárhogy is próbálta. Nos a helyzet az, hogy én nem is vettem észre, hogy bepróbálkozik.


Nem mondom magam szépnek, az tény hogy elég sokan megszoktak nézni az utcán, de leszólítani senki sem szokott.

Nem vagyok nagyképű, kedves, barátságos szoktam lenni az emberekkel, de kezdeményezni nem igazán szoktak.


Tényleg szeretnék ezen változtatni, de elsősorban nem tudom, hogy min kellene, ugyanis én ezeket a dolgokat nem vettem volna észre magamon, ha nem mondták volna.


Köszi előre is a segítséget! :)


2016. febr. 28. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nyíjjjj meg nekem ,bébi!most mi a problémád egész pontosan?
2016. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy a kisugárzásom vagy a "zárkózottságom" miatt nem mernek kezdeményezni...

De szerintem ezt leírtam fentebb kifejtve. :)

2016. febr. 28. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosi segítségével működne 😔
2016. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na sugározzál meg engem,lássam igaz a hír,hogy kell félni töled.mennyi éves vagy? most pont ráérek,meg gyógyítlak. :p
2016. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!