Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon hogy nekem sosem lesz feleségem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokakat ez nem zavarna mert nem is akarnának, de én szerettem volna mindig is, de ahogy telik az idő egyre jobban azt érzem hogy sosem lesz normális életem. Gyerekeim sem lesznek pedig mindig is akartam volna. Nekem a család jelentette volna a normális életet, de ez sosem lesz már, valószínüleg.

27 éves vagyok, tudom hogy azt fogjátok mondani hogy ennyi idősen mit sírok, de az a baj hogy még barátnőm sem volt, csak néhány csalódás.


2020. jún. 18. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mit tettél, hogy legyen valakid? Milyen nők tetszenek?
2020. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

El kell fogadni. Nem lesz egyszerű, ha vágytál rá; sosem egyszerű lemondani a vágyainkról. Magadtól nem is fog menni, hogy "na most én lemondok róla" - majd ahogy megy az élet, úgy fog ez spontán megtörténni :) Szóval fel a fejjel, "ha az idő képes megenni a csontot, akkor maga is", mondta egy depressziós művész még régen.


Utána nem lesz jobb, vagy ilyesmi, csak nem okoz majd szomorúságot számodra a dolog lehetetlen mivolta. Egy idő után eljön az amikor már az ételt is csak azért eszed, mert muszáj, de ízeket nem érzel és nem tudsz aludni, csak ha nagyon álmos vagy - akkor is sokszor csak altatókkal. Az élet nem szép és főleg nem kellemes.


Jöhet a katonás lepontozás :) Mivel nekem már minden mindegy, így pont nem számít már ez sem.

2020. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Még 3 év és már csak azon fogsz aggódni, hogy lesz e barátnőd.


Aztán még 5 évre rá azon fogsz aggódni szexelsz e még valaha ingyen az életben


Erre rá 10 évre már nem is fog érdekelni.

45 évesen már belefásulsz.

2020. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
35 éves férfi vagyok és örülök h soha nem lesz feleségem, vagyis nem lesz egy fölöttem ítélkező bíró, egy háziállat sárkány személyében, nem fognak megcsalni egy jobb pasival, nem fognak elválni és vinni a házat a fejem fölül.
2020. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Próbálkozni kell tovább.
2020. jún. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy én azon h nekem meg sosem lesz férjem. Tehát gyorsan, munkába temetkezve, penzt halmozva.
2020. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Előbb-utóbb meg fogsz barátkozni a gondolattal, hogy ha nem vagy vonzó külsőre, nem lehet nőd. 34 éves koromra nekem is sikerült. Sőt, még előnye is van, mert azt csinálok, amit akarok, és sokkal több pénzt tudok félretenni, mint egy barátnő vagy feleség mellett.
2020. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Találj valami mást ami boldoggá tesz. Élj a hobbiaidnak, a munkádnak, a tanulásnak vagy bárminek.

Ne rágódj ezen, mert fölösleges.

És egyébként még nem vagy semmivel elkésve, csak tényleg ne ezen agyalj.

Nekem volt főnököm 40+ évesen nősült meg, akkor jutott el arra a szintre, hogy úgy érezte megtalálta a számára igazit.

A másik volt főnököm (:D) szintén 40+ évesen van úgy, hogy kétségbeesetten keres valakit akivel családot alapíthat. Csak sajnos akikkel összehozta a sors, már egyik sem akar gyereket. Ő pedig igen.

2020. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most nyáron 6 ismerősömnek lett hirtelen lagzija, 37-43 közöttiek.
2020. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!