Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy mindig így járok?

Figyelt kérdés

Általában, ha elkezdek ismerkedni egy lánnyal, az első randiig sem jutunk el.


Nyilván nem szoktam minden lánynál próbálkozni, és nem egyszerre többel. Őket legtöbbször valamilyen programon, ritkán közös baráton keresztül szoktam megismerni. Ha meg fog valamelyikben valami, akkor szoktam csak ismerkedéssel próbálkozni.


Aki adott elérhetőséget, arra esténként szoktam ráírni, és 1-2 órát beszélgetni. Van akivel csak írásban, van akivel hívásban is.

Szerintem a beszélgetések jó hangulatban telnek el, mert pl. ha hívásban is beszélünk, akkor nevetni is szoktak.

Azt szokták mondani, hogy mennyire vicces, aranyos, kedves vagyok, volt aki magától írt rám napközben.


Mégis ha kapcsolatfelvétel után 3 nappal, ha 2 héttel, ha 1 hónappal - az idő itt kb. lényegtelen - elhívom randira az adott lányt, nem válaszol. Utána más témában sem válaszolnak vagy el sem olvassák a további üzeneteket, de a randira hívást még "látta" jelzést kap.


Már tippem sincs, hogy mi lehet a gond velem. Ilyen esetekben mi lehet gond? Hisz ha külsőre nem tetszek nekik, akkor elérhetőséget sem adnak, ha nem találnának érdekesnek, 1-2 napnál tovább nem beszélgetnének velem.


2020. jún. 18. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én a leírtak alapján azt tartom elképzelhetőnek, hogy valamiért csak barátként kezelnek. Lehet, kicsit egyértelműbben kellene jelezned feléjük, hogy nem mint beszélgetőpartner kezeled őket, hanem mint férfi + nő szeretnél ismerkedni.
2020. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
#1: Pont azt próbálta a randira hívással, nem? Ha meg az összeismerkedés első fél órájában tenné, akkor meg amiatt menekülnétek, hisz' mégiscsak időre van szükségetek nektek is. Nem gondolod, hogy totál ellentmondásosak a tanácsaitok?
2020. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jössz be nekik külsőre?
2020. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A nők élvezik a figyelmet, meg hogy körberajongják a férfiak. Nyilván már az első pillanatban világos volt számukra, hogy nem akarnak veled összejönni, de ameddig "ingyen" szórakoztatod őket, miért ne keltetnék magukat? Hidd el, azok a férfiak, akikkel lefekszenek, egy töredékét sem teszik annak, amit te, ezért túráztatnak téged.
2020. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Bezsélgető partnernek jó vagy, de nem igazán látnak potenciális társnak. Nem mondanám, hogy gyerekesnek, de olyna szeleburdinak látnak. Foglalkozz önismerettel, komolyodj kicsit, legyen kiforrottabb személyiséged.
2020. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács találkozót sose húzz sokáig, ha csak lehetséges. Pár nap beszélgetés után nyugodtan elhivhatod, ott derul ki minden személyesen. Ha érdekelsz valakit mint férfi és vágyik a tarsagodra akkor nem fog nemet mondani.
2020. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"esténként szoktam ráírni, és 1-2 órát beszélgetni"


Személyesen ismered meg, de interneten, írásban vagy videochaten folytatod a kapcsolatot? Ez visszalépés...

Eleve nem netelünk azzal, akivel van lehetőségünk találkozni, a net egy kommunikációs mankó arra az esetre, ha valaki elérhetetlen távolságban van.

2020. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Eleve nem netelünk azzal, akivel van lehetőségünk találkozni"


elképesztő, hogy nem sikerül itt embereknek a legegyszerűbb dolgokat értelmezni


arról a szituációról van szó, hogy a kérdező valamikor EGYSZER találkozott a szóban forgó hölgyekkel rendezvényeken, majd utána facebookon felvették egymást, de rendszeresen nem futnak össze, ráadásul pont azt írta hogy nem jönnek el vele randizni, ami pont azt jelenti, hogy NINCS LEHETŐSÉG TALÁLKOZNI

2020. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!