Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok próbálnak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok próbálnak engem papuccsá tenni, és én meg mindig elmegyek a végsőkig, hogy ne, akkor végső soron én járok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű, és másban sem kiemelkedő.


A lányok, akiknek kellek, ebből kifolyólag "csak olyanok is"


Korom és egzisztenciám miatt megvan az esélyem arra, hogy kinézzenek férjnek, aki majd eltartja stb.


És persze nem is én kellek, csak az, hogy legyen pasi, legyen férj, legyen gyerek, lehessen babázni.


És jön a papucsositás, hogy viselkedjek ugy, ahogy ő akarja, ha ez nem történik meg, akkor duzzogás.


Ha én azt mondom, hogy NEM ÉRDEKEL, mit csinálsz ELHAGYSZ?


Szóval totálba mutatni, hogy NEM FOGOK semmiképpen sem ugy ugrálni, ahogy ő fütyül.


Mivel a külsőm és egyéb kvalitásaim (hiánya) miatt nem érdeke, hogy velem maradjon, igy szépen leráznak, és egyedül maradok ismét.


Persze, ha a jóképü fiu mond ellent, az rögtön férfias és csak tovább növeli a vonzalmat.


De ha egy nem jóképű tart be a nőnek, akkor rögtön erőszakos és félkegyelmű.


hogy is van ez?


2017. okt. 15. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Papucsosítas az azt jelenti neked, hogy szegény lány szeretné, ha elmennétek randizni és figyelmes lennél vele?

Egyébként is ki akarna olyan baratot, akinek a lány csak szamár a ló helyett?

2017. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
A gondolatmeneted alapján, tényleg lehetsz félkegyelmű.
2017. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát hidd el sok lány kibékülne az ilyen helyzettel, ha cserébe kapna egy jó kinézetű pasit ;)
2017. okt. 15. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3.: lehet, hogy egy felszínes, önbecsülés nélküli csaj igen. De te még egy külsőt sem tudsz nyújtani, belsőt meg aztán végképp.
2017. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

"A lányok, akiknek kellek, ebből kifolyólag "csak olyanok is" "


Jézusom. Én is mindenképp egy olyan párra vágyok, aki azt gondolja rólam, hogy "csak olyan..."

2017. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, üss még pár entert minden mondat után. Hiszen, ha így teszel, garantáltan tocsogni fognak az itteni nők olvasásod közben. ;) Amúgy nagyon cink, ahogy gondolkodsz.
2017. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert mindig kiderul, hog a kulso hianyossagok eltorpulnek a tobbi mellett.
2017. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

csak kérdés, hogy mi volt előbb?


a rossz külső vagy a rossz belső? ;)

2017. okt. 15. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Te még nem voltál szerelmes... ;)
2017. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de voltam...ja csak viszonzatlan ;)
2017. okt. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!