Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmegyek pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek pszichológushoz és elmondom neki mi történt velem az utóbbi években, felállít valami diagnózist, az segít nekem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ milyen szipiáter. Ha SZTK akkor ne fűzz reményt hozzá.
2017. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek:

Remelem tudod, hogy a pszichológus es a pszichiáter teljesen ket kulon dolog.

Elozovel csak kibeszeled magadbol a dolgokat. Utobbi pedig jogosult gyogyszeres kezelest adni, mert o nem bolcsesz szakon vegzett, hanem doktori szakon (igen, a pszichologus bolcsesz szak).


Kerdesre:

Mindenkepp segithet a dolgon, ha kibeszeled magadbol.

2017. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem az fog neked leginkább segíteni, hogy elmondja a következtetést, amit ő gondol, hanem az fog segíteni, ha változtatsz az eddigi életeden azt felhasználva, mit ő javasol neked.


Kezdésként esetleg hallgass a youtube-on Csernus Imre hanganyagokat. Hátha tudsz belőlük valamit hasznosítani a saját életedre vonatkozólag.

2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit tortent veled. A diagnozis nem fog segiteni, a terapia esetleg.
2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mi történik velem az a baj.
2017. aug. 20. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis nekem nem segített. A pszichológus nem egy csodatévő valaki, vsak annyit csinál hogy meghallgat. Nem nevet ki, neki tényleg bármit elmondhatsz ami nyomja a kicsi szíved, és igazából ezzel segít. Ha kibeszéled magadból, utána már te is tudni fogod a megoldást a problémáidra :)
2017. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy akarod elmondani neki hogy mi tortent veled ha most azt mondod hogy azt se tudod mi tortent veled?
2017. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Szerinted ha tudnám a választ gondolkodnék azon hogy elmenjek?
2017. aug. 20. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
6osnak igaza van....de annyit hozzátennék, hogy van úgy, hogy a válasz benned van csak a jó kérdéseket kell feltenni
2017. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bennem van a válasz csak valaki mondja meg mert nem látom magamat.
2017. aug. 20. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!