Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok próbálnak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok próbálnak engem papuccsá tenni, és én meg mindig elmegyek a végsőkig, hogy ne, akkor végső soron én járok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű, és másban sem kiemelkedő.


A lányok, akiknek kellek, ebből kifolyólag "csak olyanok is"


Korom és egzisztenciám miatt megvan az esélyem arra, hogy kinézzenek férjnek, aki majd eltartja stb.


És persze nem is én kellek, csak az, hogy legyen pasi, legyen férj, legyen gyerek, lehessen babázni.


És jön a papucsositás, hogy viselkedjek ugy, ahogy ő akarja, ha ez nem történik meg, akkor duzzogás.


Ha én azt mondom, hogy NEM ÉRDEKEL, mit csinálsz ELHAGYSZ?


Szóval totálba mutatni, hogy NEM FOGOK semmiképpen sem ugy ugrálni, ahogy ő fütyül.


Mivel a külsőm és egyéb kvalitásaim (hiánya) miatt nem érdeke, hogy velem maradjon, igy szépen leráznak, és egyedül maradok ismét.


Persze, ha a jóképü fiu mond ellent, az rögtön férfias és csak tovább növeli a vonzalmat.


De ha egy nem jóképű tart be a nőnek, akkor rögtön erőszakos és félkegyelmű.


hogy is van ez?


2017. okt. 15. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem érdekel, mi volt előbb. Most a belsőd is elviselhetetlen.
2017. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress olyan nőt aki társként tekint rád nem papucsként. 30n
2017. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem jól csinálod,mert ahogy a mondás tartja te fullba nyomod a kretént,amit a nők,kemény erőszakos letorkolásnak vesznek.

van ettől sokkal egyszerűbb módszer is.

pl a csaj házitündért próbál faragni belőled-nekem ez az állandó visszatérőm minden nőnél-ami persze nem lehetséges,mert valamilyen szinten pont azért élek együtt nővel,hogy ilyen vacakokkal ne legyen gondom.

szóval mondja neked a nő,hogy mosogass,takaríts,mossál stb.

te meg annyit mondasz,hogy tudod mit?

menjünk el fagyizni és ott megbeszéljük.

ez a megbeszéljük a varázsige,mert a nőknek mindent meg kell beszélni valami miatt.

nah elmentek fagyizni és persze a házitündér téma szóba sem kerül,aztán otthon jól megdugod és másnap amikor mész haza megcsap a friss ruha illata,el van mosogatva,ki van takarítva a nő ragyog finomat főzött.

és ennyi a dolog.

nem pedig belevágni szegény képébe,hogy engem nem tudsz irányítani mert én vagyok az alfa.

én ezt pontosan tudom,hogy nem tud,de nem vágom bele az arcába,mert ha belevágnám,akkor eleve vesztett játékba vagyok mert bizonygatok.

egy alfa meg nem bizonygat hanem tesz,vagy csak úgy van nagy nyugodtan:)

2017. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát igen, ez müködik, ha úgy nézel ki.


de ha gyikul nézel ki, akkor rád más szerepeket osztanak ALAPBÓL


és emiatt indulsz eleve hátrányból.


Lehet persze probálkozni, de a világban vannak szabályok, amiket minden ember tudatalatt megtanul, hogy utána már ne kelljen többet gondolkodni, mert az nehéz.


Ugyhogy egy nőnél elég nagy megbotránkozást fog kiváltani, ha egy kis gyik kinézetü alak probálja azt csinálni, amit az állat fiuk.


Mint ahogy egy mafia kinézetü kigyurt jóképü fiuból sem nézi ki egyik nője sem, hogy csicskáztatni kéne. MEG SE MERI PRÓBÁLNI.

2017. okt. 15. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!