Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nők a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők a mai világban olyan 30 körül már próbálnak "jól helyezkedni" és nem szerelemből választanak férfit?

Figyelt kérdés

Jó, a 20-as éveiben a nők még leszarhatták az anyagiakat, tényleg a külső számított nekik, meg az hogy milyen vagány, nagy dumás, társaság középpontja meg alfahím a pasi. De most azt látom, hogy azok a csajok akik elérték a 30-at, azok már teljesen más szemmel keresnek pasit. Ők már nem a szerelmet és a fellángolást keresik, hanem azt hogy a férfinak legyen stabil egzisztenciája és ilyen apának való típus legyen. Nem baj, hogy sokkal idősebb nála, lehet akár 40-50 éves, csak tényleg legyen pénze, vagyona és hajlandó legyen még gyereket vállalni.

Miért züllött el ennyire a világ az anyagiak felé?


2017. máj. 14. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Kevés a fizud, mi?
2017. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

35 vagyok, de se huszonévesen, se most nem kellene 50 éves pali.

Jah, és a szerelemről sem mondanék le. Huszonévesen sem az "alfahímet kerestem, hanem az apát, akinek ugyanolyan stabil egzisztenciája volt, mint nekem.

2017. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
A nők a biztonságra törekednek. Evolúciós szerepük szerint olyan férfi mnak adják maguk, aki nemzőképes és el tudja tartani őket. A szerelem egy hülye eszmény, valami széplelkű marha találta ki. Boldogok akkor lennénk, ha egy nővel addig maradnánk amíg el tud menni dolgozni a gyerek mellett, vagy ha minden áron együtt akarsz lenni hosszabb távon, akkor meg több nővel lennél egyazerre. Akkor nem hagynák el maguk
2017. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
A varacskosdisznó kölykök szaladgálnak bárkivel együtt, de csak annak a kannak áll meg a nőstény, amelyik a legtágasabb odút túrja.
2017. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

#3


"aki nemzőképes és el tudja tartani őket." jesszus, hányadik században élsz te? A 21. században a nőket nem kell eltartani, mert saját magukat is képesek ellátni, kapise???


"A szerelem egy hülye eszmény, valami széplelkű marha találta ki."

Látszik, hogy neked eddig csak rossz tapasztalataid voltak, de vajon kinek is a hibája ez? Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Mindenki saját életének a kovácsa.

Attól, hogy neked sz..r, attól még másnak lehet nagyon jó. :)


Te jobb, ha egyedül maradsz, legalább a selejtes génjeidet és felfogásodat nem adod tovább. :)



Kérdező: NE általánosíts!!! Vannak a normális és felszínes emberek, a kettőt nem kéne egy alap alá venni. Most akkor én is általánosítsak, hogy minden pasit csak a f..rka vezet, nincsenek érzelmeik? Tévedés.

És ne abból indulj ki, amit te látsz, mert MINDENKI CSAK AZT VESZI ÉSZRE, AMIT ÉSZRE AKAR VENNI. :) :P

2017. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

#5:

Bongiorno!

2017. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, írnék neked egy pár sort.

Először is, rengeteg szabadidőm van, ezért általában vagy utazásokkal vagy online töltöm az időm, ha az aktuális partneremnek éppen dolga van.

Több cégem is van, ebből kifolyólag nem magyar, hanem még európai szemmel is nézve, nagyon tele vagyok.

A társkereső oldalakat szoktam használni, ha unatkozom, és valami jó nőt akarok felszedni, akit épp megláttam,de általánosságban pubokban és szórakozóhelyeken ismerkedek.

Ismeretségi köröm is hasonlóan él, mint én.Főleg férfiakból álló haveri társaságom van, velük szoktunk járni bulizni, de itt Magyarországon már annyira kihegyezett a téma az anyagiasságra a párkeresésben, hogy van mikor abból áll a csajozás, hogy fizetek egy koktélt a pultnál, és ahhoz hogy a köteg húszezrest(ami arany pénzfogóval van összetűzve) elővegyem, ki kell pakolnom a zsebemből a mercedes kulcsát, meg a legújabb ájfont.

Mikor ezzel megvagyok, általában mindig van néhány lány aki odajön, és minő véletlen elkezd velem beszélgetni, vagy a haverjaimmal, aki szintén ugyanígy szoktak csinálni.

Élőben kb ennyi a csajozás.

Társkeresőn kb anniy kirakok pár képet hol voltam az elmúlt hónapokban nyaralni vagy a kocsimat lefotózom a medencénél, és még írnom se kell, jön annyi levél, hogy általában pár hét és le is szoktam magam törölni.

Mindenféle korosztály és mindenféle végzettségű nő ír, ki bátortalanul,ki őszintén megfogalmazva, mit is szeretne.

Szóval nem hibáztatom a magyar nőket, valahogy a gazdasági helyzet miatt, ők is a lovét nézik, mert a nagy többség munkás családból származik, és még emlékszik a gyerekkorára, amikor néha a hónap végén nem volt mit enni, vagy csak zsíros kenyér volt.

Ezért járunk mi már inkább külföldre csajozni, ált hollandia, vagy belgium, ott nagyon jó körülmények között élnek az emberek, és a csajokkal jól el lehet beszélgetni, nem egyből azt nézik milyen kocsival jöttem, és már fel is ajánlkoznak.

Akár hiszed akár nem, én is unom ezt, semmi izgalom, semmi vágy hogy egy nőért küzdeni kelljen, mert önként odaadják magukat, amikor kiszagolják, hogy tele vagyok.

2017. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
akkor ezen logika alapján teljesen értelmetlen a fiatal pasik BMW mániája, hiszen a fiatal nők magasról tesznek rá, hogy milyen kocsiban ülsz... Így van? Dehogy!!!
2017. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem. A 30 körüliek már MINDET EGYÜTT keresik. A 20-asoknak még elég simán az alfa, bár akkor is előny a pénz.


Azért züllött el, mert megtehetik. Nincsenek háborúk, nem fogyó "eszköz" a férfi, így óriási kereslet van a nőkre, na meg most már nem fizikai, nők által végezhető munkákkal is sokat lehet keresni, nincsenek rászorulva a férfiakra. De ahogy a virtuális valóság, és a szexbabák fejlődnek, lassan már a férfiak se lesznek a nőkre szorulva, és akkor jönnek a beláthatatlan következmények.

2017. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi hülyeséget egy oldalon...
2017. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!