Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nők a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők a mai világban olyan 30 körül már próbálnak "jól helyezkedni" és nem szerelemből választanak férfit?

Figyelt kérdés

Jó, a 20-as éveiben a nők még leszarhatták az anyagiakat, tényleg a külső számított nekik, meg az hogy milyen vagány, nagy dumás, társaság középpontja meg alfahím a pasi. De most azt látom, hogy azok a csajok akik elérték a 30-at, azok már teljesen más szemmel keresnek pasit. Ők már nem a szerelmet és a fellángolást keresik, hanem azt hogy a férfinak legyen stabil egzisztenciája és ilyen apának való típus legyen. Nem baj, hogy sokkal idősebb nála, lehet akár 40-50 éves, csak tényleg legyen pénze, vagyona és hajlandó legyen még gyereket vállalni.

Miért züllött el ennyire a világ az anyagiak felé?


2017. máj. 14. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 7-es! Te egy kicsit sem vagy különb mint azok a csajok akikről írsz. Hivalkodsz az anyagi jóléteddel, és messzemenőkig nem arra törekszel,hogy egy normális értékrendű lányt keress.Ne csodálkozz, ha azt a kört találod meg akik az anyagiak miatt keresnek pasikat, és nem azokat a lányokat, akik komoly kapcsolatra vágynak.

Bár ahogy látom Te nem is törekszel erre.


Egyértelmű,hogy 30 évesen más szempontok alapján keres csaj/pasi kapcsolatot mint huszonévesen. De az,hogy valaki szerelemből házasodjon nem zárható ki csak azért, mert ehhez még + igényei, elvárásai is vannak.

Akinek az anyagi szempontok elsődlegesek 20 évesen,nem fog változni 30 éves korára sem.

2017. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Papucs,ugráltatható,elnyomható balféket keresnek akit a p@nájukkal és semmi mással is meg lehet fogni.Lehetőleg minimalizálva az esélyét annak,hogy a kiszemelt alkalmas legyen az ismerkedésre ezáltal az elhagyásra.

A normális nők rég elkeltek eddigre,csak a selejt marad.

Persze pasiból is.De míg a pasinak 30 évesen mindig van legalább kb. 10 éve összeszedni magát a 30as nőnek már egyre rosszabbak lesznek a kilátásai.

2017. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
#7 szép mese volt! Kár, hogy a fele se se igaz!
2017. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez nem teljesen igaz. Az rendben van, hogy a családalapításhoz szükséges a férfi egzisztenciája, mert enélkül nem megy. De ez nem azt jelenti, hogy általánosságban véve a nők érzelmek, kötődés, bizalom nélkül belemennek mindenféle kapcsolatokba. Talán maximum olyan akinek nincs más lehetősége. 28N
2017. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Jó, az egy dolog, hogy mit akarnak a harmincas nők, de te mit akarsz, egy már-már elhasználódott nőtől?
2017. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A harmincas nők azért nézik az anyagi helyzetet, mert nem akarják, hogy valami csóró fiúcska lenyúlja őket. Amúgy meg kortól függetlenül nem mondunk le a vonzalomról, szerelemről. Azok akik igen azok fiatalon is csak a külsőségekre, pénzre stb hajtottak.
2017. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Bár én még csak 23 (lány) vagyok, sajnos megtudom érteni miért inkább "jól helyezkednek". Soha nem érdekelt ismerkedésnél, hogy milyen anyagi helyzete van az illetőnek. Én mindig is jó körülmények között éltem. Egyszer nagyon szerelmes lettem. A fiú alapjáraton nem szegény, de lusta családból jött, az örökségekből tengődtek a mindennapokban. Nem is igazán érdekelt, hiszen ő más, majd ő is dolgozni fog és együtt megépítjük majd az életünket - gondoltam. Kirepültünk az egyetemről (ő otthagyta, én elvégeztem). Ekkor már együtt éltünk. Nekem lett egy jó munkám, ő továbbra is csak részmunkaidőben dolgozott. 8 órában nem akart, mert "neki arra nincs ideje, nem lenne élete". Sajnos az összeköltözés jöttem rá (3 év után), hogy ugyanolyan lusta, mint a családja, pedig egészed eddig a pontig nagyon jól megjátszotta, hogy kiakar törni. Addig fajultak a dolgok, hogy felvetette az ötletet, hogy én tartsam el. Nemleges választ adtam, erre elhordott mindennek, hogy én csak azért tudtam elvégezni az egyetemet, és azért lett munkám, mert mindent a se***m alá toltak. Hát itt ért véget a kapcsolatunk.


Nagy szerelemre többet nem vágyok, mert csak elvakít. Olyan társat keresek ezentúl, akivel hasonló az értékrendünk, jó kapcsolatot tudunk kialakítani, legyen munkája, legyen életcélja. Nem gazdag pasira vágyok, aki a fenekem alá rakja a bömbit, hanem akivel KÖZÖSEN tudunk jövőt építeni és nem tőlem várja el, hogy mindent én teremtsek meg.


Szóval így lettem én is olyan lány, akit érdekelnek az anyagiak. :)

2017. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%
A huszas éveimben nem szartam le az anyagiakat, hanem dolgoztam, és most, hogy harminc lettem, van pénzem. Gyerek nem kell. Szerelem kéne, de azt nem hiszem, hogy ebben az országban fog megtalálni, túl nyugatias a gondolkodásom a magyar férfiakhoz. Ha meg nem lesz szerelem, hát nem lesz, ez van.
2017. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

7.

Na erre, egy értelmesebb magabiztos nő nem ugrana, magában arra gondolna, hogy kisebbségi komplexusod van és ezzel kompenzálod.

A kérdésre a válasz pedig, húszonévesen még eszetlenül beleszeretnek a nők mindenféle alakba és jól megégetik magukat.

30 évesen már ésszel is választanak párt.

2017. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!