Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tapasztaltatok a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltatok a környezetetekben olyat, hogy a férfiak inkább maguk alatt választanak, ha intelligenciáról, tanultságról van szó?

Figyelt kérdés
Inkább az olyan nők között válogatnak, akik felnéznek rájuk, akiknél magasabb szinten vannak, míg a többieknél nem is nagyon próbálkoznak.
2017. jan. 20. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer voltam ilyennek tanuja, de ok egy tunemenyes par voltak. Meg is mondta a ferj, hogy nem az eszeert szereti a feleseget, hanem a sziveert. Ettol fuggetlenul biztos van ilyen, de en nem tudnek egy olyan novel egyuttlenni akivel nem tudnek a "sajat szintemen" beszelgetni.
2017. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
En ugy latom, inkabb ugyanolyan szinten levot valasztanak. Egy part ismertem meg nemreg, ahol pedig a no tunik ertelmesebbnek.
2017. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet ismerek, de ők 50 évesen jöttek össze, a férfi két diplomás, nagyon jó beosztása volt mindig, a feleség meg takarítóként dolgozott mindig is. Most lassan 70 évesek lesznek, nagyon aranyosak együtt, nagyon jól összeillenek, semmi lenézés nincs a kapcsolatukban, van, amiben a feleség jobb. :D
2017. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnék évtizedeket tölteni valakivel, akivel nem vagyunk egy szinten :)
2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek egy ilyen srácot. Először összejött egy lánnyal, akinek diplomája van. Egyből elkezdett ő is érettségire gyúrni, és állandó kisebbségi érzése volt, ami végül meg is mérgezte a kapcsolatukat. Pedig a lányt nem érdekelte a végzettsége.

A következő barátnője olyan buta nő lett, mint a sötét éjszaka, én azon se csodálkoznék, ha az IQ-ja nem éri el a 70-et. Mellette igazi férfinak érzi magát, el is vette feleségül.

2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az igazán intelligens ember hasonló párt választ. Nem a nejétől akar önigazolást szerezni.


Inkább fordítva van a dolog. A nők nem választanak maguk alatt, hanem azonos szinten vagy felette.

2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten lehangolnak a buta lányok.
2017. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Körülbelül egy szint a jó. Bár nem a végzettség adja az értelmi szintet.
2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6

Az ismerősi körömben több olyan van, hogy diplomás lány + szakmunkás pasi, mint fordítva (mint írtam, fordított helyzetet egyetlen egyszer láttam)

Mondjuk azzal egyetértek, hogy normális ember nem a párjától akar önigazolást.


Amúgy nekem nemsokára lesz diplomám, a barátomnak meg 2 szakmája van, akkor még így is "magasabb szinten" vagyok (leszek) nála? Vagy ez hogy működik? Tegnap épp jót derültünk ezen vele :D Mindenesetre vannak területek, ahol egyértelműen ő az okosabb, és ezért felnézek rá, meg vannak területek, ahol én tudok többet, ő is felnéz rám. Kölcsönös tisztelet, elég alap egy kapcsolatban....

Szerintem nem ezen múlik, oké, egy doktor ritkán jön össze 8 általánost végzettel, de önmagában a diplomától nem intelligensebb valaki, max jobban tud ülni és magolni, mint a szakmunkás. Nem tudom, ez miért számít magasabb szintnek :D

2017. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát az én szülővárosomban pl a sikeres nőknek a férjük/párjuk van az ő szintjük alatt.

Ott van a párom anyukája, aki elismert szakember, többdiplomás, a férje sima operátor.

A háziorvosomnak több lakása van is az országban, nyaralója, kiépített egzisztenciája és a férje szintén gyári munkás.

A polgármester asszony férje egy kis vállalkozást vezet ugyan, de az pénzben és presztízsben sehol nincs a felesége mellett.


Ott ugyanúgy vannak "aranyásó" férfiak is. Fiatal fiúk, akik javakorabeli nőkre hajtanak, akiknek megvan az egzisztenciája. (nem nagy dolgok saját ház, rendszeres jövedelem) És a nőkkel finanszíroztatják a szórakozásaikat. Olyan mint egy második mami.


Itt a nagyvárosban ahol élek, már inkább az van ami kérdésben is szerepel. De ezek a férfiak inkább supportot keresnek, tehát egy anyát, aki a családnak él. És nekik ennyi kell: kényelmes otthon, szerető, hű feleség, gyerkőcök.Cserébe mindent megad ami erejéből telik. Ettől független fiatal mérnökpárok akiket ismerek, ott egy szinten állnak a felek. Legalábbis a haveri körömből.

2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!