Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tapasztaltatok a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltatok a környezetetekben olyat, hogy a férfiak inkább maguk alatt választanak, ha intelligenciáról, tanultságról van szó?

Figyelt kérdés
Inkább az olyan nők között válogatnak, akik felnéznek rájuk, akiknél magasabb szinten vannak, míg a többieknél nem is nagyon próbálkoznak.
2017. jan. 20. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Én olyat tapasztalok, hogy kiírják nők a társkeresőn, hogy csak diplomásokkal ismerkednek.

Na ez kb le is írja az adott illetőről, mennyire érdemli meg a diplomáját...

2017. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Na ez kb le is írja az adott illetőről, mennyire érdemli meg a diplomáját..."


Na, mert neked nincs, ugye?

Nem listázom a rengeteg okot, ami miatt nekem is feltétel. Semmi kedvem itt vitatkozni.

Nyilván nem egymást keresitek akkor.

2017. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert a diplomat nem kene az intelligenciaval egy vonalon embelegetni. Nagypapam egy egyszeru paraszt volt, aki tudott irni/olvasni es ezzel kifutott a tanulas. Eletemben hozzafoghato bolcs, okos emberrel nem talalkoztam, aki mindig mindenben meglatta a megoldast. Noveremnek 2 diplomaja van, de egy primitiv, nagyszaju, elviselhetetlen stilusu csitri.
2017. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Felénk a hasonló a hasonlónak örül elv érvényesül, de valószínűleg pont a fordítottja lesz nemsokára a trend, ugyanis a felsőoktatás igen jelentősen elnőiesedett, tehát a nőknek nem lesz lehetőségük "felül" választani.


Arról nyilván elvitázhatnák, hogy melyik diploma mennyit ér, mitől függ és mi a definíciója az intelligenciának, mennyire van összefüggésben a végzettséggel, stb., de itt már millió + 1 vita volt erről, amiben úgyis jöttek az anekdoták micsoda csodálatos párkapcsolatok vannak a Nobel-díjas tudós nő és a közmunkás utcaseprő között.


A realitás az, hogy hasonló anyagi helyzet és intellektus nagyobb eséllyel szül tartós párkapcsolatot, mint a nagy szakadékok.

2017. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1,5 éve barátnőm ő, recepciós egy egészségügyi cégnél, érettségivel.

Nekem mesterszakos pénzügy diplomám van és banknál dolgozom, az ő fizujának úgy egyelőre háromszorosáért.


Szeretem mert szép és mert édes, kedves, aranyos, házias és gondoskodó természetű nő. NEKEM EZEK SZÁMÍTANAK EGY NŐBEN.

Felőlem lehetne bankigazgató is, vagy akár gyufaárus lány. Amíg a fentiek megvannak, nekem jó. Egyetemen főleg más egyetemista lányokkal randizgattam, azóta pedig az egyetemista/diplomás vonal beszűkült jobban és bárhonnan ismerkedtem.


26/F

2017. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell 8 osztályos primitiv nő.
2017. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert a nők mindig csak maguk felett hajlandóak választani.
2017. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ó, én nagyon szeretnék legalább nagyjából a szintemen találni valakit intelligencia szempontjából, csak hát nincs valami nagy merítési lehetőség... :D


ájáájáájáájjj, mennyi szemöldök ráncolódhatott most össze!

2017. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!