Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hogyan viselkednét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan viselkednétek egy olyan világban, ahol teljesen megfordulna a férfi és női szerep?

Figyelt kérdés

Tehát jó pasiként mindenki epekedne utánad, Scarlett Johansson, Michelle Wild meg Margot Robbie tépné egymást azért, hogy ő szerezzen meg magának és aki nyert az a tűzpiros Ferrarijával a luxusvillájába vinne és tökéletes, csodálatos szexben részesítene és még anyagi javakkal is elhalmozna.

Az átlagos nők akár havi fizetésnyi összeget is fizetnének neked 1-1 órácskáért, de ha csak kelletlenül "megcsinálod őket gyorsan", akkor is 20 ezer körül kapnál egyetlen órára. Ha egyetlen átlag nőhöz "hűséges" lennél, akkor lakhatást biztosítana, támogatna havi 2-3-400 ezer Ft-tal és fizetne minden közös programot.



Átlagos férfiként Scarlett Johansson, Michelle Wild meg Margot Robbie csak egy éjszakára szeretne megkapni téged, néha azt is úgy, hogy te nyalod őt ő meg lehet, hogy nem szop le és azt preferálná, ha tudna hozzád menni vagy te vegyél ki szobát vagy minimum felesbe menjen. Ha jó volt a szex, akkor több alkalomról is lehet szó, de igazán nem akarna veled párkapcsolatot. Viszont


Az átlag nők közvetlenül nem fizetnének, de akár oda is költöztetnének magukhoz, sokszor még a rezsibe se kéne beszállnotok és a közös programokon is mindent ők fizetnének. És ők szégyellnék magukat, ha még 20 fölött is az anyukájukkal élnek azért, hogy az albérleten megspórolt pénzt is rád költhessék.

Az átlag alatti nők pedig egyenesen szolgálnának titeket, ha van hozzá gyomrotok, akkor egy ilyen nő nektek könyörögne azért, hogy moshasson, főzhessen, takaríthasson rád, a megkeresett pénzét neked adhassa, miközben te megalázod őt szexuálisan azzal, hogy nála jobb nőket dugsz, mindezt az ő pénzéből és ha néha megjutalmazod hálásabb, mint egy menhelyi kutya.


Átlag alatti férfiként pedig nagyon ritkán még mindig becsúszhat Scarlett Johansson, Michelle Wild meg Margot Robbie, de értük már azért ebben az esetben fizetned kell vagy minimum bizonyítanod azzal, hogy csinálsz nekik egy finom vacsorát és spriccelős orgazmusig nyalod őket és akkor talán felfigyelnek rád.


Viszont az átlagos nőket még mindig korlátlan mennyiségben megkaphatod, bár ebben az esetben azért neked kell biztosítanod a saját lakást vagy szobát és neked házhoz menned, ha lustább az átlagos nő.


Az átlag alatti nők viszont alig várják, hogy észrevedd őket, szolgálni ugyan nem fognak ebben az esetben, de egy egyenrangú kapcsolatod lehet velük.


Egy ilyen elméleti alternatív világban hogyan változna meg a jellemetek?


Légyszi életkort és paramétereket magasság/súly/farokméret is írjatok. És ha van valamilyen testi hibátok, ami miatt már elutasítottak, azt is leírhatjátok. Előre is köszi!



2020. jún. 15. 18:03
1 2 3 4
 31/38 Lachesys ***** válasza:
66%
mit kene megbocsájtanom a prostiknak? marhara nem érdekelnek! az incelek se. persze sajnalom h szegény csunya, de ettol meg -bontódni nem fogok hozza! az incelek se vonzódnak a maguk kaliberű lányokhoz! errol ennyit.
2020. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Kornikus00 ***** válasza:
24%

'amugy meg az a köze hozza, hogy látszik mennyire lenézed a nőket és mennyire semmit sem tudsz a női pszichéről! prostikra alapozód a véleményed a női nemrol... gratulalok. ilyen hozzaallassal nyilvan nem tudsz kötődni senkihez, meg ha lenne is olyan akinek kellenél!'



Nyílván te meg érted a férfi pszhiét, persze, mert ti nem nézitek le a férfiakat, kicsit se mi? Ha már kezdeményeznek, egyből kuta jön rájok hogy már ez is bxni akar, de nem is ez a bajotok igazából, hanem az, hogy nem úgy néz ki, ahogy ti azt elvárnátok, ezért ti lenézitek.mennyire érdet te a férfi belsőt, semennyire! És te ti meg azokra alapozol akik a farkukat küldik, és azokra akikbe csalódtatok. Na mind egy. Ne mondok én neked valamit, te sem a személyiségedért kellenék valakinek ha, kellenék, hanem ami alattad van, és annyira ne szállj el magadtól.

2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Kornikus00 ***** válasza:
24%
És egy nőnek nincsen pszihéje, vagyis van, de mikor fűzi őket a pasi az ösztönük felük kerekedik a pszihéjükön és akarva akaratlanul alá vetik maguknak, a férfinek, ha őszinte a féri, ha nem, mert csupán jó adja elő, és jól is nézki! Ugye és láb meg van csalódás, hogy na meg dugott, de mással van, minden pasi, egy szemét és csak dugna! Na mikor jön kedvésbé jó megjelenésű picit csendesebb szolídabb pasi, már a hideg kiráz beneteked, mer baxa meg meg az ex kötsög volt velem, "de szeretem és nem tudom kiverni a fejemből, mert igazi férfi meg kapott,ez a szerencsétlen meg nem kap meg' na ilyen a női pszihológia!
2020. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Lachesys ***** válasza:
55%

te hulye vagy!


nem vagyok gyönyörű no, csak átlagos! es soha nem a leghiperszuperebb pasikra vágytam! mondjuk a baratom ettől függetlenül baromira szexinek latom es vonzódom hozza, jóképűnek latom, de egy szinten vagyunk! o is szépnek lat de én se vagyok görög zita! ettol meg szeretjük egymast es igenis a személyiségünk miatt is. nyomult mar ram azota több pasi es nem nem érdekelnek! mikor összejöttem barátommal kövér voltam (70kilo) de azóta lefogytam 55re, csinos uj ruhakat vettem es folyton leszakíthatnak azóta a pasik! pedig én leginkább annak örülök, hogy o büszke rám es neki tetszem egyre jobban. nem érdekel semmi mas pasi. akkor se érdekelne ha jönne brad pitt, hogy megdug, mert nem o volt mellettem akkor is es szeretett akkor is mikor krumplis zsák voltam! en nem felejtem el neki ezt sosem. o egy igazi férfi és segített igai nőve válni!


szoval nemsemmit sem tudsz a női pszichéről! főleg ilyen lenézéssel. en sosem voltam bunko azokkal a pasikkal sem, akiket elutasítottam, sőt en éreztem szarul magam, de gondolom ha hazudok meg rosszabb! inkabb kedvesen elutasitom es kesz. de ilyen felszínes, eloítéletes, nogyulolo soha nem kene és egy masik rendes lánynak se!

2020. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Lachesys ***** válasza:
60%
leszólítanak nem leszakíthatnak!
2020. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Kornikus00 ***** válasza:
0%
De magadra vetted, egy az, ez nem rólad szólt, hanem átlakba a nőkről. Persze vannak kivételek nem mondtam hogy nem! De te annyira magadra veszed, és kezded magad fényezni hogy te milyen vagy, hát az alap amit leírtál olyannak is kell lenni, most ezzel nem mondtál, hú de rendkívülit, de jól jött mert kitudtad magad magyarázni, és egy kicsit fényezni magad. Ácsi, tévedsz, attól hogy megmondom a tényeket attól még nem vagyok nő gyülölő, hidd el sokat egyetértenek velem, csak a nők nem, mert kritikát, és igazságod nem fogadtok el, ami egy kicsit rossz színben tünteti fel a nőket! Nem, ez nem nőgyülőlőség, hanem az Igazság kifejtése! Ha ha valami ennyire nem tetszik, és ha egy dolog fáj, annak van alapja. És ennek vanö lapja. De ugyanúgy megmondom a férfiak hibáit is bármikor, és azt is hogy ők se szentek. Mind egy azt gondolsz amit akarsz. Nő gyűlölő vagyok akkor legyek. Amúgy se számít mert nekem úgyis mind egy.
2020. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én innék egy sört. Nyertem.
2020. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem változna semmi.Szar a személyiségem,szal akkor se kellenék senkinek.
2020. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!